Інтер'єру не вистачає оригінальності? Виручить картинний декор – він додасть акцентів в оформлення, допоможе повніше висловити задумку дизайнера завдяки фарбам і сюжетом полотна.

Який саме живопис використовувати в інтер’єрі? Цінителі справжнього мистецтва повинні відвідати https://kyiv.gallery – тут представлені твори сучасних художників. Полотно, що сподобалося, можна тут же купити. На сайті вказані актуальні ціни, тому відвідувачам буде легко орієнтуватися.

Онлайн галерея сучасного українського мистецтва KyivGallery допоможе знайти полотно в потрібному стилі і з необхіднім сюжетом.

Інтер'єр кімнати урбаністичний і саме на цьому хочеться зробити акцент? Виберіть картину з міським пейзажем. Вона зовсім не повинна нагадувати фотографію. Подивіться на вулички і архітектурні об'єкти крізь призму сприйняття художника.

Імпресіоністичне полотно «Романтичний вечір у Венеції», написане в цьому році або мініатюрна картина «Venice, panorama. Sunset », виконана в стилі реалізм... Онлайн-галерея допоможе знайти живопис на будь-який смак і під будь-який настрій.

Що вибрати для морського оформлення? Зрозуміло, картину з водною стихією – вона поставить відповідну атмосферу. Любителям концептуального мистецтва варто звернути увагу на полотно, написане два роки тому. Називається картина «Розбитий морем». Динамічний та емоційний сюжет відмінно вписується в дизайнерську концепцію. Більше до душі імпресіонізм? Тоді придивіться до полотна «Качки в польоті ...». У ньому також простежуються нотки модернізму. Радує колірна гамма – превалює синій та його відтінки. Червоний і жовтий тільки розбавляють загальну палітру.

Онлайн галерея KyivGallery надає поширений опис до кожної картини – можна з'ясувати розміри полотна, уточнити основні кольори картини. В описі також вказані сюжет і стилістика. Чи можна отримати на сайті інформацію про самого художника? Вона обов'язково додається до решти даних.