Бажаєте замовити якісний ремонт квартир у Львові? Звертайтеся до FULLHOUSE саме зараз та станьте ближче до своєї мрії.  Ми працюємо без посередників, що є досить важливим критерієм під час вибору ремонтно-будівельної компанії. Також важливо аби компанія, яка займається ремонтом Вашої оселі, мала багато досвіду з вибору конкретних будівельних матеріалів, зналася на їх якості та вміла обирати найбільш доступні варіанти.

Безпосередньо на якість ремонту впливає досвід фахівців, які його проводять. Майстри ремонтно-будівельної справи FULLHOUSE добре знаються на тому, як створити затишок та приємну атмосферу. Усі роботи виконуються високоспеціалізованим інструментом із використанням лише високоякісних матеріалів, що є запорукою надійності виконання робіт та безпечності тих самих матеріалів.

Ідеального дизайнерського рішення можна домогтися лише із командною роботою фахівців та самих замовників. Ви надихаєте нас, розповідаючи про своє омріяне житло, а ми вдало реалізуємо цю ідею у життя та перетворюємо Вашу оселю на справжнє диво.

Ремонт квартир у Львові має свої аутентичні особливості. Характерна архітектура, стародавність споруд і будь-які інші особливості можуть насправді заважати Вашому бажанню оновлення житла. При необхідності ми можемо домогтися усіх необхідних документів, що дозволяють перепланування житла, у відповідних інстанціях.

Відомо, що існує три основні напрямки ремонту:

  • Косметичний;

  • Євроремонт;

  • Капітальний.

Косметичний ремонт не несе за собою будь-яких важливих зрушень та перетворень. Основна мета косметичного ремонту – це освіжити інтер’єр та зробити його більш сучасним.

Євроремонт має свої особливості. Він виконується згідно з усіма європейськими стандартами якості та краси. До такого процесу залучають досвідчених дизайнерів.

Капітальний ремонт передбачає повне перепланування житла від дверей до вікон, включаючи стелю та підлогу. Такий вид ремонту вимагає від власників багато фізичних та матеріальних ресурсів. Якщо ж косметичний ремонт за бажанням можна виконати самотужки, то капітальний ремонт потребує неабиякої допомоги спеціалістів, адже будь-який невірний крок може відбитися на результаті ремонту. Капітальний ремонт є тривалим процесом, який потребує повне оновлення сантехнічного обладнання та електрики.

Упевнитися у нашій компетентності Ви можете самостійно. Все що для цього потрібно – це зв’язатися із нами для майбутнього обговорення проекту. Спеціалісти, що мають певний досвід роботи у цій сфері, починають будь-які роботи із попереднього огляду майбутнього місця проведення ремонту чи будівництва.