Інтерв'ю із засновником інтернет-магазину дитячого одягу http://onza.ua/ua/ про важливість одягу в становленні особистості і формуванні характеру людини.

Досьє

Володимир Кислов - український підприємець, засновник інтернет-магазину onza.ua.

Компанія була заснована в 2016 році.   Основний профіль компанії - готові дитячі образи, представлені європейськими дизайнерами.

Інтерв'ю

- Чому Ви обрали таку нішу для бізнесу, адже ринок одягу зараз в Україні і так переповнений?

- Будь-який підприємець обирає те, що йому близько, то, що йому зрозуміло.   Для мене одяг - це не просто «продукт», як це зараз прийнято говорити, куди цікавіше психологічний його аспект, так, саме психологічний, адже фізичний вплив одягу на людину це далеко не єдине і вже точно не найголовніше.

- Що не єдине - я погоджуся, але не найголовніше - питання спірне.

- Ви здивовані?   Звичайно ж одяг (в тому числі і дитячий одяг) служить не тільки для захисту тіла, він несе різні функції, наприклад - соціальну, адже одяг дає можливість підкреслити статус, визначити інтереси, рід занять тощо... Одяг - це наша візитна картка, в якій зазначено більше інформації ніж в нашому паспорті, адже в паспорті не написано до чого прагне людина, чого боїться, на кого хоче бути схожим, яким бачить свій внутрішній вік та ін.

- А як з цим перетинається дитяча мода, адже дитина ще не обирає, що вона одягне, це батьки в міру свого бюджету і смаків одягають її.

- Знаєте, що ще написано в нашій візитній картці? В ній написано ким стане людина, яка її носить, вірніше ким найімовірніше стане... Чому школи вимагають дрес коду? Це не тільки дисциплінує дитину, але і створює відповідне відчуття учню.

- Як це працює на Вашу думку?

- Чи бувало так що Ви відчуваєте себе в різному одязі по-різному? Це відбувається з усіма: одягнувши спортивний одяг ми стаємо активніше, нам хочеться бігати, стрибати немов дітям, але варто одягнути строгий діловий костюм як ми випрямлюємося, задираємо ніс до верху, стаємо серйозними, розважливими, дорослими і дивуємося з того, як в кедах скачуть дурники. І якщо взяти «брутальних» байкерів в шкіряних куртках з ланцюгами і переодягнути в строгі сорочки і брюки - швидше за все вони відразу перетворяться в добрих «Карлсонів» (сміється).

- Яка Ваша роль в цьому питанні, яка місія?

- Це ключове питання, то, власне, до чого і вів це клубочок: важливо приділяти увагу тому в що ми одягнені і в що одягаємо наших дітей? Взагалі вся наша програма, я маю на увазі характер, страхи, різні «таргани» - це все відгомони нашого дитинства. Однак нас з Вами міняти вже пізно, але діти... не пізно міняти щось в відношенні наших дітей, хоча може і нам ще не пізно (сміється).

Одяг дійсно допомагає формувати якийсь каркас, що матеріалізує наш образ, потрібно бути дуже уважними до того у що ми перевтілюємося. Якщо це те, що ми хочемо - потрібно бути вірним цьому образу в будь-якій ситуації і він завжди буде відповідати нам самим.

Іншими словами, якщо Ви хочете, наприклад, бути успішним - Вам слід створити в себе такий же образ, як на Вашу думку виглядають ті, хто вже досяг успіху. Це обов'язково буде працювати, воно діє як магніт, створений Вами образ буде втягувати в Ваше життя всі атрибуту, властиві йому: у Вас з'являться нові знайомства, зміниться дохід, ставлення оточуючих, Ваша власна самооцінка та ін.

- Розкажіть докладніше про одяг, який Ви продаєте.

- Це вже готові зібрані образи європейськими дизайнерами. Цей стиль має назву Casual. Таке собі поєднання класики і зручного одягу. Сорочки супроводжують футболки і джинси, так само в комплекті можна зустріти жилетку. В Україні цей стиль мало затребуваний, і в цьому полягає наша задача: ознайомити українську «молодь» з європейським уявленням стилю, що надає впевненість в собі, що підштовхує до досягнення нових грандіозних цілей. Адже за нашими дітьми стоїть наше з Вами майбутнє.