Картинки по запросу ваннаПро те, що ванну можна реставрувати чули, напевно, всі, але мало хто знає і зможе розібратися в способах реставрації. Існує три основних види реставрації ванн. Емалювання ванни, наливна ванна і акриловий вкладиш (його ще називають ванна у ванні).

На даний момент самий зустріїмий спосіб реставрації – емалювання ванн за допомогою епоксидних фарб. Такі фарби наносяться самим різним чином. Відмінною особливістю такого способу є різкий запах, яким доведеться дихати під час нанесення. Ванною можна буде користуватися приблизно через чотири дні. В ній можна зберігати воду, вона боїться різких перепадів температур при наливанні гарячої води в холодну ванну.

Цікавить така послуга, як реставрація ванн рівне? Скористуйтеся пропозицією Центра реставрації ванн.

Модний спосіб відновлення ванн – акриловий вкладиш. Це нова ванна, яка вставлена всередину старої. Зі старої ванни знімається старий слив, наноситься монтажна піна і силікон. Нова ванна прикручується до старої за допомогою гвинтів нового сифона. Такий вкладиш монтують, повністю накриваючи поверхню старої ванни.

Реставрація ванн рідким акрилом

Наливна акрилова ванна - на наш погляд це найправильніший спосіб роздобути нову акрилову поверхню на сталевій або чавунній підставі. Про цей спосіб відновлення емалевого покриття існує багато відео і статей. Рідкий акрил відрізняється тим, що він:

  • Не має запаху.

  • Користуватися ванною можна вже через 2 дні.

  • Приємне на дотик покриття.

  • Термін служби не менше 10 років.

  • Ванна довго тримає тепло і легко миється.

Докладніше про перевиги рідкого крила читайте на сайті підприємства Реставратор.

Для самостійного ремонту ванни можна придбати набір, в який входить все необхідне для відновлення покриття ванн. Звичайний комплект для реставрації містить наливний акрил і затверджувач до нього.