Ось уже кілька останніх років йде активна боротьба з курцями. Влада міста Києва та України в цілому робили все можливе, щоб відбити в українців полювання курити: підвищували ціни, обкладали величезним податком продавців. Але як показує практика, нічого не змінилося, українці так і продовжують активно курити. Останні новини України повідомляють, що влада зробила ще одну спробу. В недалекому майбутньому уряд України анонсує нові обмеження для курців. Готується новий законопроект, в якому піднімуть штрафи на куріння в громадських місцях, заборонять курити на балконах, сигарети будуть повністю прибрані з прилавків і з нового року планується чергове подорожчання тютюнових виробів.

Про що ще говорить світ сьогодні?

Українці висміяли нардепа Гончаренка, який з'явився на черговій сесії в символі честі. Люди задаються питанням, а чи має він права його вдягати? Нардеп прийшов на засідання в тільняшці, пояснюючи таке своє рішення тим, що таким чином він хотів підтримати українських моряків, які потрапили в полон у Керченській протоці. Але громадськість не зрозуміла такого його жесту.

Колишній президент України Віктор Янукович отримав травму. Хто б міг подумати, він грав в теніс і травмувався і ось тепер ізраїльські лікарі будуть його рятувати. Виявилося, травма досить серйозна і московським медикам вилікувати Януковича не вдається, тому ізраїльські лікарі вирішили допомогти.

4 грудня стало відомо, що Укрзалізниця заборонила продаж квитків онлайн. Невже таке обмеження тепер назавжди? як же було зручно сидячи вдома бронювати і викуповувати квитки на поїзд, не простоюючи величезні черги в касу. Але як розповів сам Омелян, це все тимчасовий захід. Через шестиразового збільшення навантаження на систему довелося ввести деякі обмеження. У лічені дні планується вирішити цю проблему.

Це найсвіжіші новини, які сталися в Україні за останні години, але вже скоро з'являться нові, адже оновлення новин відбувається раз на годину, а в деяких випадках і частіше. Дізнатися більше про те, що відбувається в світі можна на нашому сайті https://znaj.ua/ru. У нас тільки перевірена і достовірна інформація, якою можна вірити. Щоб завжди бути в курсі новин, погоди, можна підписати на розсилку свіжої інформації.