Вирішили обзавестися власною домашньою майстернею? Саме час підібрати для неї інструменти. Щоб не шукати кожен виріб окремо, замовте відразу комплект ручних пристосувань. Відшукати набори такого типу можна на порталі: //i-west.com.ua/ua. Компанія I-West вже не перший рік поставляє на вітчизняний ринок подібні товари. Клієнти цінують її за багатий асортимент, адекватні ціни, швидку доставку товарів, комфортні умови оплати.

Як вибрати набір?

Є кілька критеріїв, на які слід спиратися при покупці. Основні параметри вибору:

  • призначення кейса;
  • фірма-виробник;
  • комплектація (кількість і вид виробів);
  • якість інструментів.

купити набір інструментів

У продажу представлені різні типи кейсів. Одні призначені для автомобілістів, інші – для слюсарів. Є комплекти для електриків, столярів. Окремо варто згадати універсальні кейси. Вони включають в себе різні інструменти – з таким арсеналом виробів можна впоратися практично з будь-якими побутовими роботами і навіть полагодити авто.

Навіщо перевіряти бренд? Чим авторитетніше компанія, тим краще якість інструментів. Топові фірми-постачальники покривають інструменти додатковими антикорозійними речовинами, щоб збільшити їх термін експлуатації. Відрізняються і самі кейси. Деякі бренди замість пластикових валізок, схильних до деформації, використовують зміцнені металеві.

Скільки інструментів має бути в кейсі? Виходите не стільки їх кількості, скільки з вигляду виробів. Переконайтеся, що в кейсі є всі необхідні для роботи вироби і при цьому немає зайвих. Переплачувати значні суми за ті вироби, якими користуватися не доведеться, неварто.

Що входить в комплект?

Кейси схожі по «начинці». Так, в більшості можна відшукати набір торцевих головок. Як застосовувати такі вироби? Вони стануть в нагоді майстрам при закручуванні або розкручуванні кріпильних елементів. Головки відрізняються за формою, розміром. Через це постачальники кейсів включають в комплект відразу кілька варіантів виробів.

Практично завжди в кейсі можна виявити гайкові та шестигранні ключі. Включають у базовий комплект також тріскачки. Призначені такі інструменти для закручування і відкручування різьблення.

Також в числі обов'язкових елементів - викрутки, біти, шарнірно-губцевий інструмент. Їх може бути по кілька штук. Як доповнення до них використовують комірчики, кардани, подовжувачі, утримувачі біт.