Гарний врожай на 60% залежить від родючості землі. Надійний метод покращити її якісний склад – це здобрити ґрунт корисними елементами. Якщо ви бажаєте виростити екологічно чисті, здорові продукти, то використовувати варто лише безпечні та натуральні речовини, головними серед яких є органічні добрива.

Нітроамофоска – це мінеральний удобрювач ґрунту, який складається з трьох компонентів:

  • Азот;

  • Калій;

  • Фосфор.

Насичення нітроамофоскою ґрунту дає такі результати:

  • Рослини мають міцні стеблі, не вилягають від вітрів та стійкі до морозів;

  • Всі культури у повному обсязі живляться такими необхідними для життя мінералами – азотом, калієм, фосфором;

  • Іржа, борошниста роса та процеси гниття не спроможні нанести рослинам суттєвої шкоди.

Все це призводить до того, що загальна врожайність висаджуваних культур зростає у 3-4 рази. Тому сучасний комплекс «Нітроамофоска» користується великим попитом серед аграріїв України та інших країн світу.

Купити нітроамофоску високої якості можна у ТОВ «Tetra AGRO». Це підприємство функціонує на аграрному поприщі України з 2005 року. Виготовленням азотних сполук та добрив Тетра Агро займається виключно на основі державних стандартів. Окрім P, N та K, даний виробник додає у добривну суміш «Нітроамофоска» ще й такі мінерали, як кальцій, натрій, залізо, цинк, магній, марганець та інші.

Оптимальна збалансованість всіх макро- та мікроелементів у продукції «Tetra AGRO» допомагає забезпечити рослинам весь спектр корисних речовин на весь період росту – від посіву до збору врожаю. Крім того оптимальний склад нітроамофоски дозволяє успішно використовувати її для досягнення врожайності широкого кругу культур. Наприклад, це такі рослини, як озимі, ярові, ріпак, соняшник, кукурудза, буряк, картопля, томати, малина, смородина, аґрус, ожина, виноград, полуниця. Також ефективне здобрення землі проводять перед висадкою та в процесі росту овочів та плодових дерев.

Достоїнствами нітроамофоски від виробника ТОВ «Tetra AGRO» є:

  • Всі складники біологічно активні і діють швидко та збалансовано;

  • Кожна гранула містить однаковий склад речовин;

  • При зберіганні не скупчується та не утворює окремі мінеральні комплекси;

  • Для процесу внесення в ґрунт має ідеальну розсипчастість.

Як агрохімічний комплекс, нітроамофоска має необмежений термін використання у сільському господарстві. У складських приміщеннях його можна зберігати необмежений період, тому з метою економії коштів вигідніше закуповувати його оптом, що й пропонує компанія Тетра Агро.