МОН може виділити кошти для втілення інновацій у освіту, а Google надасть допомогу у процесі поліпшення їхньої якості.
Google готовий активно допомагати МОН у впровадженні цифрових технологій в освітню сферу, організувати проведення великої міжнародної конференції щодо проблем діджиталізації в освітній галузі, а також взяв до розгляду перспективу підтримки в ході реалізації сертифікації педагогів у якості експерта.
Мова про ці та інші питання велася на переговорах у столиці України між очільницею МОН Лілією Гриневич Дороном Авні.

Пан Дорона зазначив, що кожного року ініціативи Google вражають своїми масштабами і компанія висловлює сподівання, що вчителі та підлітки — найбільш вигідне фінансове вкладення. Компанія вже працює над розробкою ідей співробітництва з Україною. Так, надійшла пропозиція організувати масштабну конференцію з питань безпечного Інтернету.
Пані Лілія наголосила, що відомство має намір підтримувати організацію даного заходу та висунула пропозицію щодо збільшення переліку тем, зокрема, на думку міністерки, ще одне актуальне питання — діджиталізація освіти. Так, пані Лілія наголосила, що цією темою переймаються у всьому світі і тому це має привернути увагу та розширити коло бажаючих відвідати захід.
МОН закликало компанію до взаємодії щодо розробки вимог до шкільного матеріально-технічного забезпечення.
Пані Лілія зазначила, що на даний час відомство може виділити кошти для втілення сучасних технологій в освіту. Для цього Міністерство хоче отримати експертні висновки Google, які дадуть змогу прийняти найбільш адекватні і перспективні рішення. Одне з завдань МОН — застосувати гроші з державного бюджету максимально корисно, проте поки що експертиза такого рівня в нашій державі власними силами — мрія.
Більше інформації про спільні проекти МОН та Google можна було дізнатися від Герби в ході “Дня Google в Україні”, який проходив у столиці.
Пан Роман підкреслив, що протягом останніх двох років вдалося реалізувати три масштабних проекти: тренінги з грамотності в сфері цифрових технологій для педагогів, курс з етикету та безпеки у Мережі, книга правил Інтернетом. Попереду чекають програми, які мають на меті реалізацію цифрових технологій в сфері освіти.
Діджиталізація молоді швидкими темпами сприяли змінам освітньої системи, вимагала реформування. На даний час українська школа — це не просто школа знань, це школа , в основі якої компетентнісний підхід, під час освітнього процесу діти оволодівають конкретними навичками і вміннями. МОН висловлює слова подяки за можливість вивчати досвід навчальних закладів інших держав та освітніх систем для здійснення реформ в нашій країні.

Джерело: https://vseosvita.ua