Початок року – час, коли, здається, ти можеш все. Заглядаєш у свій список новорічних обіцянок і ще знаходиш сили на їх виконання. Ти сповнений натхнення, сил та віри у власну всемогутність.

Це стосується всіх, незалежно від віку! Особливо дітей, адже позаду святкування Святого Миколая, Нового року і Різдва. Як результат, запаси іграшок й інших крутих штук вже точно поповнились.

Та щоб закріпити цей непереможний запал і посилити його у прийдешньому році, зверніть увагу на особливі розвиваючі іграшки для дітей. Знайти подібні можна в інтернет-магазині Toys4brain.com.ua.

Чому розвиваючі іграшки вартують вашої уваги

Хто не хоче, щоб його дитятко ставало розумнішим і впевненішим у своїх силах, зберігаючи при цьому свою дитячу неупередженість? Для цього батьки слідкують, щоб дитина вправно виконувала всі домашні завдання, записують її на усілякі курси та гуртки… Я особисто нічого не маю проти вправного виконання домашньої роботи і позакласних занять. Але часто за ними забувається головне.

Бо дитині треба фантазувати, бавитись, може навіть бешкетувати! І якщо після цих слів у вас по тілу пробігли мурашки, то не варто. Адже можна і бавитись, і бешкетувати, і навіть навчатись водночас. Просто обирайте розвиваючі іграшки, які зараз існують у будь-якому виконанні.

Іграшки для дітей і забавки для дорослих

Батьки, бабусі з дідусями й інші дорослі, для вас теж знайдеться щось цікаве! І це не пусті слова. Автор цієї статті має багато племінників, чиї батьки – фанати таких іграшок. Різдвяні свята заведено проводити з сім’єю, тож ми так і зробили.

Та в нашу затишну компанію увірвався крутий робот-маніпулятор з живленням від солоної води, а ще розумна програмована машинка на дистанційному керуванні! Була там ще лялька, якій можна малювати губи і робити зачіски, але зараз мова не про це ☺

І треба сказати, що кожен з дорослих спробував налаштувати машинку на свій смак, і підняти щось за допомогою маніпулятора. Час був проведений незабутньо! Це дійсно класний спосіб урізноманітнити дозвілля з дитиною. Дізнатись більше про її вподобання, та просто значно зблизитись.

Розвиваючі іграшки у 2019 році

В Україні тренд на іграшки для мозку ще відносно новий. Але з кожним днем все більше батьків долучають своїх дітей до нього. З’являються нові бренди, а вже відому нам виробники іграшок виробляють нові, ще більш фантастичні забавки.

Іграшки – це те, від чого ми не зможемо відмовитись. Але в наших силах зробити процес вибору та купівлі нових конструкторів, роботів та пазлів максимально ефективним. Щоб і розважитись можна було, і вивчити щось нове та цікаве!

Мені особисто дуже цікаво, що готує нам в цьому плані 2019 рік, а вам?