Магазин інструментів 2PR пропонує Вам безмежний асортимент товарів, що налічує близько 20000 одиниць. Перейти до перегляду каталогу можна за посиланням https://2pr.com.ua. Серед товарів Ви обов’язково відшукаєте обладнання побутового чи професійного призначення. Багаторічний досвід роботи компанії, широкий вибір товару, доступні ціни, кваліфікований штат працівників – далеко не усі переваги магазину 2PR.

Досить великим попитом користуються електроінструменти. Якісне та надійне обладнання має певну багатофункціональність та підходить як для домашнього використання, так і для більш об’ємної роботи. Інтернет-магазин 2PR пропонує Вам товари лише від надійних передових виробників, що найбільше цінуються серед покупців. Ви обов’язково відшукаєте в асортименті:

  • дрилі;

  • перфоратори;

  • рубанки;

  • лобзики;

  • шуруповерти;

  • фрезери;

  • болгарки та багато іншого.

Бензоінструменти мають не меншу популярність, аніж електроінструменти. Основною перевагою такого різновиду інструментів є повна незалежність від електромережі, адже двигун працює на бензиновій основі.

Із наближенням теплої пори року стає все більш популярним розділ «Садова техніка». В асортименті є як ручні інструменти, так і більш стаціонарні для масштабних підприємств. Професійна техніка стане у нагоді для великих сільських господарств, а для дачного будинку чи приватної оселі рекомендовано придбати техніку для побутового призначення.

Також в інтернет-магазині 2PR Ви знайдете широкий вибір інструментів для будівництва. Бетонозмішувачі, прибори для мулярів, тачки, циркулярні пили, комплектуючі матеріали та багато чого іншого, що неодмінно згодиться для бригади будівельників. Будь-який будівничий процес мало уявний без зварювання, а в каталозі магазину 2PR знайдуться й зварювальні апарати за доступними цінами! Кожна галузь будівництва потребує особливих вимог до зварювання, тому й інструмент повинен бути відповідний. Із професійною зварювальною технікою можна навіть заварювати газо- та водопроводи, мости тощо.

Також будівництво просто неможливе без різноманітних засобів кріплення. Шукайте їх у широкому асортименті від найпростіших шурупів та цвяхів, до анкерів та кріплень для тросів. Лояльна цінова політика компанії сприяє розвитку та швидкому процесу будівництва. Постійне оновлення каталогу та відповідної продукції сприяє поповненню найновітнішими товарами.

Любителі автомобілів напевно зацікавляться категорією «Автотовари». На дорозі нерідко трапляються ситуації, коли негайно потрібен ремонт. Будь-які негаразди легко врегулювати за допомогою автоінструментів високої якості. Набори інструментів для автомобілів можна купувати як оптом, так і в роздріб. Обирайте найбільш зручний для Вас спосіб оплати – готівкою або безготівковим розрахунком! Швидка доставка Вам неодмінно буде до вподоби.

Різноманітні цінові пропозиції та гнучка система знижок ладні сподобатися будь-якому покупцю! Завітайте на сайт 2PR або до магазину у м. Львові та придбайте будь-яке обладнання, що Вас зацікавить.