Власники приватних будинків знають, що більшість недорогих в’їзних систем, які забезпечують доступ на територію, з часом втрачають привабливий зовнішній вигляд та все частіше виходять з ладу. Не бажаєте переконуватися в цьому на власному досвіді? Тоді зверніть увагу на оцинковані відкатні ворота Wisniowski, які гарантовано захистять ділянку від сторонніх осіб і водночас стануть прикрасою сучасного екстер’єру. Щоб оцінити всі переваги консольних брам від польського виробника, радимо ознайомитись з нашою новою статтею. В ній фахівці «ЗАВОД WISNIOWSKI» доводять, що представлені в’їзні системи на даний момент являються найкращими на європейському ринку.

Польські ворота для приватного будинку – компактна конструкція, якою зручно користуватись

Одразу ж почнемо з вибору типу вуличної брами. Безумовно, ми рекомендуємо віддати перевагу сучасній зсувній системі, й ось чому:

  • Ворота на роликах, які встановлюються на паркан, дозволяють вільно пересуватись по території, не переживаючи про можливе зіткнення з рухомим полотном.

  • Оскільки стулка ходить по напрямній, розташованій уздовж огорожі, вона не зменшує кількість вільного простору поруч із в’їздом. Якщо у дворі знаходяться клумби, дерева, садовий декор тощо, даний тип брами ідеально підійде для перекриття просвіту.

Чому відкатні ворота від виробника Wisniowski вважаються найбільш міцними та довговічними?

В’їзні системи, які створюють на польському заводі за допомогою сучасного обладнання, вирізняються з-поміж інших своєю неймовірною зносостійкістю. Неабияку роль в цьому відіграє якість сировини, що застосовується для виготовлення воріт на замовлення. Виробник використовує сталь найвищого ґатунку та обробляє її за особливою технологією. Щоб зробити браму стійкою до утворення іржі, її вкривають гарячим цинком (450 °С), який повністю огортає кожен конструкційний елемент. Завдяки цьому в’їзна система стає набагато міцнішою та витривалішою. Цинкове покриття разом з порошковою фарбою, яка наноситься на завершальному етапі обробки, захищає конструкцію від абразивного зносу та процесів окислення протягом 10 років – гарантія надається безпосередньо виробником.

Функціональні виїзні ворота Wisniowski дарують сучасні можливості контролю

Якщо вулична система керується вручну, це може спричинити користувачеві певні незручності (особливо в холодну пору року). Для того, щоб ви могли управляти брамою з комфортом, виробник Wisniowski пропонує оснастити її фірмовою автоматикою з прихованим типом монтажу. Механізм для воріт розміщують прямо всередині стовпчика – так він стає непомітним для сторонніх очей та захищеним від негативного впливу кліматичних умов.

Керування автоматизованою конструкцією можна здійснювати за допомогою спеціального пульта, однак ми вважаємо, що сучасному користувачеві буде зручніше контролювати заїзд зі смартфону. Для цього необхідно підключити браму до SmartCONNECTED – спеціальної системи управління, розробленою польськими фахівцями. Вона дозволить слідкувати за станом конструкції в режимі online, керувати нею з будь-якої дистанції, програмувати на відкриття у певний час тощо.

Як замовити автоматичні ворота Wisniowski з монтажем у Чернівцях?

Для того, щоб купити браму преміум-класу, треба зробити лише декілька простих кроків. Подивіться фото воріт на сайті wisniowski-vorota-kiev.com.ua, оберіть найкращий дизайн в’їзної системи та оформіть замовлення, натиснувши кнопку «напишіть нам». Для зв’язку зі спеціалістами з продажу можна скористатися послугою фідбеку або зателефонувати їм самостійно: +38 (067) 690-24-24, +38 (050) 993-70-77. Представники «ЗАВОД WISNIOWSKI Чернівці» вкажуть актуальні ціни на ворота у заявленому розмірі та допоможуть підібрати необхідні аксесуари.

 

 

Без имени-19