Згідно з дослідженням Кембриджського центру альтернативних фінансів, число користувачів цифрових активів за поточний рік зросло в 2 рази, глава компанії криптосферы з Канади також підтвердив зростання інтересу до віртуальної валюти. Також про популярність цієї валюти говорять новини криптовалюти, які ви можете читати на інформаційних інтернет-порталах.

Як повідомляє Bloomberg, за даними дослідження, кількість офіційно зареєстрованих користувачів цифрових коін склало в 2018 році 35 млн, що перевищує минулорічні показники майже в два рази — 18 млн. А загальна кількість верифікованих власників криптовалют за останні 9 місяців 2018 року збільшилася на 80%.

Експерти відзначають, що нові дані можуть вказувати на позитивні перспективи зростання кріпторинка. В ході дослідження з'ясувалося, що більша частина клієнтів є або спостерігачами, або інвесторами в довгостроковій перспективі.

 «Результати дослідження сумісні з поширеною думкою, що більшість користувачів – як досвідчених, так і початківців – це приватні особи, а не представники бізнесу. Це можуть бути люди, для яких це хобі, роздрібні інвестори, споживачі або користувачі, що знаходяться в пошуку кращої інвестиційної або платіжної альтернативи», — йдеться у звіті.

Також стало відомо про істотне зростання кількості віртуальних рахунків, незважаючи на активне зростання минулого року.

З думкою представників Кембриджського центру альтернативних фінансів згодні і в компанії Shakepay. CEO криптокомпании у сфері платежів Жан Амиуни 13 грудня заявив, що попит клієнтів на цифрову валюту виріс, в тому числі і на биткоин.

За його словами, більшість користувачів Shakepay цікавляться криптовалютой в якості засобу накопичення.

 «Кожен місяць обсяг транзакцій і виручка компанії збільшувалися в двозначних розмірах. Ми раді відзначити, що при зниженні ціни біткоіни інтерес клієнтів до криптовалюта продовжує рости», — заявив глава платіжного агрегатора.