Придбання якісної системи заїзду потребує врахування низки важливих моментів. Менеджери «БРАМА МАРКЕТ» добре знають, який купити шлагбаум, щоб він повністю відповідав потребам користувача, був функціональним та надійним. В даній статті вони діляться корисною інформацією щодо характеристик обладнання та розповідають, яка продукція сьогодні є найбільш якісною.

Автоматичні шлагбауми: параметри та особливості

Перш за все, слід звернути увагу, що не кожен пропускний механізм однаково підходить для того чи іншого проїзду. Якщо обладнання підібрати неправильно, воно не забезпечить необхідний рівень захисту території й, що можливо, призведе до зіткнення стріли з транспортом. Отже, варто розібратися, які особливості є у даного устаткування:

  • Довжина стріли має бути однаковою з шириною проїзду. За виключенням 1 метру для вільного доступу на територію пішоходів.

  • Варто замовити електричний шлагбаум відповідно до цілі використання, спираючись на показник інтенсивності роботи. У дворі можна поставити модель з 50%, а для промислового використання - 100%.

  • Є кілька варіантів управління шлагбаумом: з допомогою брелока, пульта ДУ чи модуля навігації.

Власне, від цих факторів залежить вартість конструкцій. У місті Чернівці найдешевше пропускні конструкції та додаткове оснащення можна купити в компанії «БРАМА МАРКЕТ». З питань співпраці звертайтесь до наших спеціалістів.

Італійські автоматичні шлагбауми: які є моделі, та їх особливості

Найкраще товар пізнається у порівнянні. В нашому випадку це системи FAAC і CAME, в широкому асортименті доступні на ресурсі brama-market.lviv.ua. Серед варіантів кращими є 2 наступних.

  1. Шлагбаум CAME Gard 3000 - гарне рішення для облаштування паркінгів. Стріла опускається менш, ніж за секунду, та має оптимальну довжину, 2.75 м. Модель також оснащена LED-стрічкою, сигнальною лампою та платою керування. Додатково можна поставити автоматичну систему на пульті ДУ.

  2. Конфігурація FAAC 640 є вигідним варіантом для комфортного контролю промислових заїздів. Система має швидкий пропуск, розмір стріли доходить до 7 метрів, вона піднімається всього за 4 секунди. Додатково модель обладнана фотоелементами.

Установка шлагбаума у дворі європейського зразка: якісні переваги

Системи в’їзду CAME та FAAC зроблені з використанням передових технологій, в чому на власні очі пересвідчились фахівці «БРАМА МАРКЕТ». Компанія співпрацює з цими виробниками, постачаючи товари преміальної якості в Україну. Кожна з конструкцій перевіряється на коректність роботи, яка підтверджується сертифікатами міжнародного зразка. Серед козирів італійських шлагбаумів:

  • стійкість до негативного впливу природних факторів;

  • безперебійність роботи незалежно від умов;

  • можливість вибору моделі серед широкого асортименту, такої, що повністю відповідає потребам замовника;

  • комплектація системами розпізнавання перешкод;

  • доступна та вигідна ціна.

Варто звернути увагу, що монтаж пропускних систем потрібно здійснювати кваліфікованим майстрам! В іншому випадку робота механізмів може бути некоректною.

Як замовити електричний шлагбаум в Чернівцях?

Клієнт може заповнити відповідну форму на сайті, та менеджери компанії зв’яжуться з ним в короткий термін. Пришвидшити процес замовлення та покупки можна дзвінком за номером +38 (067) 34 883 99 або + 38 (050) 16 046 11. Хочете, щоб вартість шлагбаума була для вас нижчою? Відвідайте виставковий салон «БРАМА МАРКЕТ Чернівці». Адресу виставкової зали уточніть у консультанта.