Картинки по запросу Садові меблі: різновиди та особливостіСадові меблі – це аксесуари, призначені для відпочинку і комфорту в заміських будинках і на дачах. Це незамінні предмети декору, які зможуть перетворити звичайну територію в казкове місце.

Існує безліч різновидів садових меблів: стільці, крісла, гойдалки, гамаки, дивани, крісла та інші. Так, за функціональним призначенням можна виділити такі види:

• Предмети для облаштування дачного інтер'єру;

• Вуличні меблі;

• Універсальні меблі (можуть використовуватися як в приміщенні, так і на вулиці).

Садові меблі виготовляються з різних матеріалів, але найпопулярнішим є дерево. Компанія Rattwood є найкращою в Україні з виробництва садових меблів. Вся продукція виготовлена ​​за новітніми технологіями, а якість підтверджується сертифікатом.

                                                        Садові меблі з дерева

В основному використовується дерево щільних порід – тик, сосна, бук, модрина і акація. Головними перевагами цього матеріалу є:

• Екологічність і гіпоалергенність. Продукція з натуральних матеріалів – гарант високої якості і надійності.

• Будь-яка порода дерева забезпечить моделі привабливий зовнішній вигляд.

• Вироби стійкі до змін в погоді.

• Ремонт садових меблів можливий і без всяких складнощів.

• Простота в догляді.

Садові меблі можуть бути виготовлені і з таких матеріалів, як:

1. Пластик. Це бюджетний варіант для столів і стільців. Однак головним недоліком такого матеріалу є мала міцність.

2. Метал. Використовують чавун, сталь або алюміній. Для збереження первісного вигляду меблів її обробляють спеціальним антикорозійним засобом. Це довговічний і надійний матеріал, проте, він має велику вагу і з часом все одно піддається корозії.

3. Камінь. Це ваговиті меблі, які найчастіше непересувні.

Зараз дуже популярними є меблі з ротангу. Цей матеріал дуже міцний і довговічний, при цьому вироби з нього виходять красивими і ефектними. Ротанг добре поєднується з деревом і керамікою. Ще одними перевагами цього матеріалу є легкість і гнучкість.

Також існують вироби зі штучного ротангу, на відміну від натурального вони не розсихаються, не вимагають особливого догляду, несприйнятливі до температурних змін і вологості.

Головними якостями садових меблів є міцність, зносостійкість, довгий термін експлуатації, комфортність та естетичність. Саме за цими критеріями і треба обирати меблі.

Якісні садові меблі за доступною ціною можна придбати у виробника Rattwood. Комфорт і затишок вам забезпечений.