Ви хочете зробити кар'єру в сфері нових технологій програмування і отримати роботу, щоб збільшувати ваші доходи з року в рік. Тоді вам обов'язково потрібно пройти шестимісячний практичний курс і освоїти професію Front-end Developer. Для цього рекомендуємо звернутися в академію «Logos» у Львові. На сайті: https://frontend.lviv.ua, представлена ​​докладна інформація про програму навчання, вартості, також тут, ви зможете записатися на курси в режимі онлайн.

Що потрібно для того щоб опанувати професію?

  • Бажання і здатність вчитися новим технологіям.
  • Здатність вирішувати проблеми і досліджувати інтернет- ресурси.
  • Мати базові навички роботи з вікном, досвід роботи з текстами, основи управління комп'ютерними файлами і знайомство з інтернет- сервісами, такими як електронна пошта та перегляд веб-сторінок.

Хто може скористатися курсами:

Студенти, фахівці, все, хто бажає працювати в IT сфері, і отримувати гідну зарплату.

Front-end Developer, це розробники з якими взаємодіють користувачі. Фронтальний розробник відповідає за все, що ви бачите при відвідуванні ваших улюблених веб-сайтів, навігації по Інтернету, включаючи шрифти, контактні форми, зображення, відео, форматування сторінок, кольору, що розкриваються меню і повзунки. Розробник зовнішнього інтерфейсу використовує HTML, CSS, дизайн UX і JavaScript, щоб дозволити користувачеві безперешкодно і динамічно працювати в Інтернеті.

 Мета розробника - створити зрозумілі, прості, швидкі сторінки і інтерфейси, які дозволять людям розуміти і піклуватися про інформацію, яку вони бачать. Front-end Developer - це не просто особа, це дружній, перспективний інтерфейс веб-розробки. Для досягнення цих цілей необхідно володіти трьома мовами: HTML, CSS і JavaScript. На додаток до цих мов їм необхідно знати, як використовувати бібліотеки, такі як jQuery і LESS, і такі інфраструктури, як Bootstrap, Foundation, Backbone, AngularJS і EmberJS, які забезпечують чудовий контент на всіх пристроях.

Як проходять заняття?

Ви відвідуєте урок, після чого отримуєте завдання, виконуєте його, отримуєте консультацію онлайн і виправляєте помилки. Таким чином, ви, не втрачаючи часу, перебуваючи в будь-якому місці, можете освоїти професію, щоб після завершення курсів стати професійним програмістом. На сайті ви можете вибрати зручний час для занять і записатися на курси в режимі онлайн. Закінчивши курси, ви отримаєте міжнародний диплом спеціаліста і зможете скористатися своїми знаннями і досвідом в будь-якій сфері IT технологій.