Чи знаєте Ви, що вартість деяких статей в американських журналах досягала 30,000 і навіть 50,000 доларів. І як ви могли подумати, платили не журналу, а журнал платив, журналісту, або іншим відомим особистостям. Тільки тому що читачі вірять і слухають цих людей.

Ситуація в наших країнах дещо інша, стільки не заробляють, але все одно, тенденція є. Навіщо я почала з цього статтю про схуднення запитаєте Ви? Я хотіла розповісти Вам, хоч в і коротко, про маштаби продажу інформації, так як тривалий час працювала редактором в інтернет агентстві, і трохи розумію ситуацію.

В наш час, більшість компаній вважають успіх тільки в процентах зростання продажів. Купити статті, або розміщення в агентствах не складно та не дорого. І коли Ви бачите інформацію на сайтах про чудо дієві препарати, скоріше за все стаття куплена, за розміщення заплачено.

Саме таким чином, на початку десятих знайшов популярність товар під назвою «Таблетки для схуднення Ліда». Вони ж були і «Рідуксін», вони ж і «Лішоу». Назв дуже багато, насправді всі вони включали до складу лише одну речовина -«сибутрамін».

 

Препарат дійсно працював, і дуже не погано. Але мав ряд недоліків. При постійному вживанні виникали серйозні побічні дії, у вигляді запаморочення, у вигляді нудоти, неправильної роботи органів. Люди масово втрачали свідомості, а ті хто був за кермом, отримали страшні травми на все життя. У США, офіційно, від прийому сибутраміну було зареєстровано 49 смертей.

Хотілося б відмітити, що таку сильну популярність, препарати які включають сибутрамін, знайшли тільки в країнах СНД. Статистику зрозуміло ніхто не вів, але після того як влада визначила, що препарат є за фактом психотропною речовиною, заборонили ввезення його в країну. А поширення карається на законодавчому рівні. Так наприклад, на території України тимчасово заборонено застосування навіть лікарських засобів, які містять сибутрамін.

Поширення сібутраміно маючих препаратів кваліфікується за ст. 307 Кримінального кодексу України як збут психотропних речовин, а так само за ч. 2 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів).

 

Але небезпека, що виходить від препарату деяких верств населення, не лякає. Тому продажу тієї ж Ліди тривають. Але з одним але. У ній немає сибутраміну, а значить вона не працює.

Саме тому, Ви часто можете зустріти такі вирази як «де знайти стару ліду», або «де знайти ліду зі старим складом». А от це неможливо  скажу я Вам. Все що продається, не має відношення до старої Ліді взагалі. Але заповзятливі продавці, все таки примудряються вести препарати які включають до свого складу сибутрамін.

Препарати ці як правило продають недовго, та й склад виробник може змінити. Це маркетинговий хід. Як Ви раніше купували наприклад дуже хороший чай, а потім він став різко не таким смачним і якісним. Просто виробник змінив склад, так як знайшов популярність, і тепер він може заробити більше на різниці на ціні сировини.

Як же вибрати дійсно якісний препарат для схуднення?

  1. Читайте відгуки в мережі. Звичайно частина відгуків може бути куплена. Але суть завдання полягає у читанні саме негативних відгуків. Позитивні з фотографіями, і іншими доказами.

2.  Зверніться до дієтолога. Ви знаєте, в країнах СНД взагалі не дуже то і сильно прийнято ходити до таких лікарів як дієтолог, психолог. Про професію коуча я взагалі мовчу. Напевно все це із за поганого рівня медицини, низького доходу громадян, але повірте, один похід до фахівця може в корені змінити Ваше життя. Вся справа в тому що ми не набір однакових механізмів. Люди мають різну комплекцію, якість життя, активність. Всі фактори потрібно врахувати і скласти адекватний план харчування, а не смажену картопельку з смаженої куркою закидати в рот перед сном. Препарат для формування харчової звички може порадити Вам і дієтолог - якщо це необхідно.

3.  Читайте склад препарату. Як правило багато виробників взагалі можуть не вказувати склад препаратів. Купувати такі таблетки - особисто Ваше рішення. Як Ви розумієте це кіт у мішку. Якщо навіть на коробці склад не вказано, він може бути вказаний у вкладишах, які йдуть в комплекті з коробкою. Цю інформацію звичайно Ви можете уточнити у виробника або продавця, попросити щоб Вам розповіли про компоненти, або самому ознайомитися з впливом компонентів на організм людини.

4.  Звернутися до консультанта по підбору препаратів. Насправді ви знайдете велику кількість сайтів, які займаються продажем препаратів. Як в Росії, так і в Україні, Білорусії. Але до кого звернутися, Ви повинні вирішити самі. Я працювала з різними людьми. Конкретно в Україні, зупинилася на сайті china-thai.com.ua. Тут професійні консультанти, які реально збирають інформацію стосовно того який препарат працює, а який перестав, вникають в склад капсул для схуднення, і надають консультації по схудненню абсолютно безкоштовно. Адекватні компанії в Росії і Білорусії на жаль не знаю.

5.  Орієнтуйтеся на натуральний склад. Якщо Ви думаєте що капсули для схуднення на натуральній основі слабенькі - дуже помиляєтеся. Як правило більшість якісних жироспалювачів якраз таки зроблені на натуральній основі, дуже дуже сильні. Відчуття голоду пропадає на дві доби а Ви відчуваєте активність а не занепад сил. Це пов'язано з кофеїном і гуарангую, які до речі не рекомендують вживати багато дієтологів, так як це додатковий стрес для організму. Мені розробили схему прийому і однієї упаковки мені вистачає на довго. Я вживаю капсули по мірі необхідності і лише в ті дні, коли не хожу в спортивний зал. Основне завдання по прийому, це зняття почуття голоду в дні стриманості від їжі. Таких днів у мене не дуже багато, як правило це відбувається на етапі «сушіння».

6.  Читайте відгуки в Facebook. Так, це банально, але на відміну від інших соціальних мереж, відгуки в FB не можна видалити. Тільки після звернення до адміністрації сайту. Саме з цього, вибирайте компанії, які мають свій офіційний паблік з відгуками реальних клієнтів.

7.  На завершення Ви напевно подумаєте «Скільки тексту, так порадь препарат!» Зрозуміло я розповім про деякі таблетки, але як і писала раніше, все залежить від особливостей організму. До деяких препаратів людина може звикнути і вони перестануть працювати взагалі. Саме тому, якщо Ви вже раніше вживали препарати для схуднення, для Вас ці таблетки можливо не підійдуть. Для новачків я б хотіла порекомендувати Трім Фаст зелений. Він багато де є. Якщо Вас зелений «не бере», візьміть жовті капсули. Вони сильніше в рази. Саме в Україні, добре зарекомендував себе препарат «Вар Оіл». Є натуральний препарат «Біфіт». Дуже якісний, включає до складу гарцинію, але в наявності буває дуже рідко. Зрозуміло, Рідуксін і Ліду брати не варто, кажу Вам як людина зі стажем по схудненню більше 8 років.

Дякую що прочитали до кінця. Надіюся інформація була для Вас корисною. І не забувайте, таблетки для схуднення, це всього лише одна маленька деталь, яка повинна входити комплекс по зниженню ваги. Легкого Вам схуднення! Фітнес Тренер: Анна Бондар.