Мода дуже часто змінюється, але є такі речі, які завжди на піку моди, адже вони себе зарекомендували, як класичні прикраси. А класика завжди популярна. До таких чоловічих атрибутах можна віднести:

  • Краватку;
  • Метелика;
  • Запонки;
  • Підтяжки;
  • Шпилька для краватки;
  • Хустка-паше.

Зараз ці прикраси доступні в багатьох варіаціях, а купити їх можна не виходячи з дому в інтернет - магазинах. Багато з цих чоловічих аксесуарів є універсальними, так як їх можуть носити жіноча стать. Мова йде про краватку, підтяжки або метелика на шию. Але все ж спочатку вони були призначені для чоловіків і по праву вважаються чоловічою прикрасою.

За допомогою цих атрибутів чоловікам легко доповнити свій образ на ділову зустріч або на прогулянку. Такі аксесуари можна часто помітити на бізнесменах, політиках, акторах на червоній доріжці. Адже, як можна уявити політичного діяча без краватки, нареченого на весіллі без красивого метелика. Ці аксесуари увійшли в чоловічу моду надовго і залишили там свої відбитки. Існує думка, що метелик і краватка це чисто класична прикраса, але в 21 столітті це вже прийнято вважатися помилкою, так як багато атрибутів доречні при інших стилях, наприклад, кежуал. Тому і створені різні варіанти прикрас, зі всіляких тканин і різних відтінків кольору, а також з візерунками, стразами і іншим. Переконатися в цьому можна заглянувши в бутик стильних аксесуарів «Bow Tie House», тут представлено колосальний вибір чоловічих, жіночих і дитячих прикрас. Ви, безумовно, зустрінете безліч варіантів аксесуарів, зможете знайти від звичайної краватки до цікавого шийного комірця для дівчат. Очі будуть трохи розбігатися. Але консультанти цього магазину будуть завжди раді Вам допомогти і підказати в Вашому виборі. Цей магазин з легкістю претендує стати Вашим улюбленим місцем покупок аксесуарів для себе і на подарунок.

Правило трьох прикрас

Не перестаратися з аксесуарами дуже важливо, для цього за основу візьміть собі правило «трьох аксесуарів» в доповненні образу. Це правило говорить про те, що в чоловічому образі краще одягнути менше, ніж більше атрибутів. Почуття міри понад усе. Як приклад розглянемо, що можна одягнути і куди:

  • В офіс. Так як на роботі часто є свій корпоративний стиль, чоловік може за основу взяти собі краватку темних тонів і запонки під них. Цих двох прикрас буде цілком достатньо;
  • На весілля. Як варіант, Ви можете скомбінувати метелика з хусткою-паше і запонками;
  • На прогулянку. Створіть образ з підтяжками і в'язаною краваткою, а можливо просто з одним атрибутом.

Аксесуари ручної роботи

Зараз дуже цінуються прикраси, які виготовлені за індивідуальним замовленням або в одному екземплярі, так званий «хендмейд». Якщо Ви замислювалися над таким подарунком або шукаєте щось в цьому дусі для себе, щоб замовити таку прикрасу, особливо з виготовлення краватки або метелика, то Ви можете проконсультуватися в інтернет-магазині «Bow Tie House». Наприклад, зараз дуже популярні краватки з ініціалами власника. Будьте індивідуальні з таким атрибутом.