Системи контролю доступу створені для оперативного регулювання в'їзду та виїзду за межі певної території. Це забезпечує відсутність пробок біля паркінгів, автостоянок, офісних будівель, ТЦ і гаражних комплексів. Відмінним рішенням для описаних місць стане автоматичний шлагбаум CAME (відомий своєю високою якістю) — практична система для облаштування проїжджої частини і альтернатива платних послуг регулювальника. Установки цього виробника відносяться до елітного обладнання, мають безліч корисних функцій і відрізняються приємним дизайном.

Сучасні автоматичні шлагбауми: технічні характеристики та можливості

Італійська компанія з повним найменуванням CAME Cancelli Automatici зайняла позицію лідера в сфері виготовлення обладнання для воріт і різноманітних паркувальних механізмів. У серію Gard входять всі автоматичні шлагбауми, які є об'єктом установки на промислових і громадських ділянках з фіксованою і змінною довжиною стріли (універсальні варіанти, дозволяють встановлювати інший розмір).

Вироби відмінно підходять для місць з посиленим потоком автомобілів, вони легко монтуються і підлаштовуються під параметри, які не перевищують 4 метрів у висоту і довжину. Можлива установка широкого спектру додатків у вигляді освітлювальних приладів, арматури, стріл і елементів безпеки.

Монтаж шлагбаума у ​​дворі допоможе забезпечити максимальний контроль за своїм маєтком. Розглянути функціональність слід на прикладі Gard 3750 з середніми показниками. Вона створена для проїздів з шириною не більше 3,75 метрів зі швидкістю відкриття стріли від 2 до 6 с. Такі характеристики цілком підійдуть навіть для жвавих місць зі значним потоком транспорту (паркування багатоповерхівок, організацій, ТЦ). Для приватного будинку ця модель буде оптимальною, бо вона наділена середніми можливостями і є досить популярною серед покупців.

Купити шлагбауми від компанії CAME: широкі можливості автоматизації та інші переваги італійського виробника

До ряду відмінних рис відносять довговічність механічних і електронних складових, стійкість до кліматичних умов. До інших переваг відноситься:

  • надійна робота;

  • міцність конструкції;

  • безмежність в інтеграції з іншими приладами — синхронізація з СКУД;

  • незалежність від електрики — самоблокування механізмів забезпечує безперебійну роботу навіть в нештатних ситуаціях. В такому разі власник огорожі має власноруч підняти стріли.

Асортимент нараховує безліч варіантів для будинку, промислових і комерційних підприємств, організацій і фірм. Ціна шлагбаума залежить від можливостей і комплектації, а ознайомитись з прайсом можна за посиланням: https://brama-market.lviv.ua/products/category/came-avtomatichni-shlagbaumi.

Замовити електричний шлагбаум з монтажем та доставкою по Україні

Придбати якісні системи в необхідній комплектації допоможуть фахівці компанії БРАМА МАРКЕТ Чернівці. Виходячи із запитів, будуть підібрані і запропоновані кращі варіанти, відповідні до своєї функціональності, характеристикам та додатковому устаткуванню.
Сформувати замовлення можна самостійно у вкладці «Оформити Заявку», або скориставшись формою зворотнього дзвінка. Наші консультанти інформують клієнтів стосовно усіх питань, і допомагають з покупкою огорож або автоматики за контактними телефонами:

(067) 34 883 99;

(050) 16 046 11.