Спорт дарує радість, але і вимагає значних зусиль від організму. Щоб не потрапити в замкнуте коло нездужань і відчувати постійну бадьорість і прилив сил, німецька компанія Orthomol pharmazeutische Vertriebs GmbH створила унікальну формулу вітамінно-мінеральних комплексів, призначених для спортсменів і людей, які ведуть активний спосіб життя. Їх регулярний прийом відновлює ресурси організму, підживлюючи його мінералами і мікроелементами, які вимиваються з потом і витрачаються при високому рівні напруги.

Для розподілу своїх можливостей і швидкого відновлення сил недостатньо правильного харчування. Прийом вітамінів - основного джерела важливих нутрієнтів - забезпечує правильний баланс мікроелементів і швидку реабілітацію між тренуваннями і іншими фізичними навантаженнями.

Orthomol Sport: нутріентная терапія для спортсменів

Система Ортомол Спорт давно потрапила в поле зору професійних спортсменів: вона збалансована на 100% і містить добову норму важливих нутрієнтів. Тим самим виключається необхідність щоденного підрахунку норми поживних речовин, одержуваних з їжею. В результаті регулярного прийому ортомолекулярная комплексу підвищується якість і рівень енергетичного обміну і спостерігаються поліпшення в роботі багатьох систем:

 • відбувається активізація обміну речовин, особливо вуглеводного і білкового;
 • активно відновлюється нервова система;
 • відбувається могутню антиоксидантну та загальнозміцнюючу дію.

Система не розрахована на збільшення м'язової маси і не є спортивним харчуванням, вона спрямована на підвищення власних ресурсів і поліпшення самопочуття дли досягнення спортивних успіхів і швидкій реабілітації.

Склад продуктів збирається по принципам ортомолекулярной медицини і не має аналогів в світі. Правильна концентрація правильних речовин в повній мірі реалізується на прикладі Вітамінів Orthomol для спорта:

 • таурин і омега 3 підвищують швидкість відновлення і загальний імунітет;
 • сироватковий протеїн допомагає зберегти м'язову масу;
 • кофеїн забезпечує тонізуючу дію і нормалізує травлення;
 • залізо і цинк впливають на роботу системи кровотворення і серцевого м'яза;
 • вітаміни групи В активізують енергетичний обмін;
 • фолієва кислота, магній, цинк, коензим Q10 забезпечують стабільну роботи м'язів;
 • вітаміни С і А нейтралізують вільні радикали, активно утворюються при високій напрузі;
 • калій - важлива частина вуглеводного обміну.

Стандартні вітаміни не підходять активним і цілеспрямованим людям: вони не враховують високих витрат енергії і всі потреби організму. Orthomol pharmazeutische Vertriebs GmbH є офіційним партнером Олімпійської збірної Німеччини, а це - найкраще підтвердження високої якості вітамінів Ортомол та надійності європейського продукту.

Професійний і аматорський спорт та інші фізичні навантаження, вимагають уважного підходу до здоров'я, професійних і ефективних засобів для швидкого відновлення і високих досягнень. І такий продукт на ринку України - вітамінно-мінеральний комплекс Orthomol Sport.