Коли ти тільки починаєш свій шлях у бізнес просторі, все здається легким і зрозумілим, доки не стикаєшся з суворою реальністю. Нестабільність у країні, складне законодавство та відсутність передбачуваності. Це основа айсберга на якій наростають глиби льоду, о котрий розбиваються надії молодих підприємців.

Я з цим стикнувся ще 30 років тому, коли тільки починався мій шлях підприємця-практика. Тоді ринок України був зовсім свіжий в кожен намагався урвати свою долю успіху. Я почав шлях створення бізнесу не маючи грошей чи знайомств, що було важливим при відсутності довіри постачальників, іноземних інвесторів та банків із-за нестабільного фінансового положення в країні.

Живий розум підказував мені наступний крок і я не боявся його слухати сміливо ідучи у перед. Мої зусилля окупилися можливістю доказати іноземному банку мою спроможність та важливість справи яку я розпочинаю. Звісно, цю можливість я не втратив.

Результатом цього є присутність на сучасному ринку України так компаній як «Туборг» і «Гіннес», жуйки «Стіморол», «Дірол», «Ріглі», «Орбіт», парфумерія, косметика «Шварцкопф», «Хенкель», «Лонда», ми стали ексклюзивними агентами кращих італійських та французьких вин, коньяків… Окрім цього, пишатися я можу і великою кількістю спеціалістів заснувавши успішні компанії, які починали свій професійний шлях у нашій команді.

Якщо ви не хочете втрачати мрію і готові працювати, і ще раз працювати, як діюча Голова Правління Всеукраїнського об’єднання підприємців «Нова Формація» хочу дати пораду – будьте сміливими, вірте у свою справу, та йдіть до мети.

Щоб досягти успіху потрібно постійно піднімати свій рівень обізнаності у справі, знайти свою ланку і не боятися, адже боягузам та песимістам у бізнесі немає місця.

Якщо мене спросять за чим стоїть майбутнє, я без вагань відповім – наука та сфера послуг. Створюйте пропозицію, яка може вирішити вашу проблему, в якій ви майстер і не бійтесь експериментувати. Тим більше, що зараз в Україні відбувається стартап-революція і ми стоїмо біля її витоків… 

Тому якщо ти раптом знайдеш, зловиш свою тему - це твій драйв, твій стартап, лови і тримай його міцно.

Кредісов Вячеслав