Серед усіх представлених видів автоматичний стабілізатор забезпечує плавне і рівномірне вирівнювання напруги. Пристрій дозволяє максимально точно налаштовувати параметри роботи, миттєво реагує на перепад вхідного струму. Стабілізатор напруги універсальний, оскільки зможе функціонувати в широкому діапазоні вхідного струму. Саме такий пристрій визнано ідеальним для використання в офісах, будинках, квартирах.

Особливості та призначення пристрою

Пристрій призначений для виконання простого завдання - нормалізації вхідного струму в разі відхилення від оптимальних показників. Будь-які перепади напруги в мережі загрожують для власника техніки серйозними фінансовими втратами. Коротке замикання призводить до виходу з ладу окремих електрокомпонентов або серйозної поломки приладів, обладнання.

Стандартний автоматичний стабілізатор напруги 220В здатний підтримувати нормальну роботу побутової та офісної техніки.

Великого поширення набули тиристорні пристрої, оскільки забезпечили мінімальну тепловиділення. Вони мають просту конструкцію в порівнянні з сімісторний апаратами. Тиристорні стабілізатори представлені двома типами - двохкаскадним і однокаскадним. В останньому випадку вирівнювання буде проводитися тільки в один етап. У першому - в два, де передбачена груба і тонша стабілізація вхідної напруги.

Саме двохкаскадний апаратура працює повільніше однокаскадного - 20 мс проти 10 мс.

Сфера застосування

Автоматичний прилад стає ідеальним захистом для будь-якої домашньої, офісної техніки та обладнання. Вирівнюючи вхідна напруга до оптимального, установка захищає:

  • Системи кондиціонування і вентилювання повітря.
  • Газові опалювальні котли.
  • Комп'ютери та холодильники.
  • Пральні та сушильні машинки.
  • Акустичні системи та принтери.
  • Електричні каміни та обігрівачі.
  • Водонагрівачі і кухонну техніку.
  • Системи теплих підлог і приладів освітлення.
  • Відеотехніку і телевізійну техніку.

При виборі однофазного пристрої 220 В для захисту електрообладнання в будинку, квартирі, офісі необхідно оцінювати потужність установок. До цього показника додають 20-30%, щоб отримати запас для компенсування стартового збільшення споживаної потужності. Це характерно для пральних машин, пилососів, холодильників, морозильних камер, витяжки, пр. Подробиці читайте на сайті https://volter.ua/