Щоб знайти приватного виконавця в Україні достатньо звернутись на офіційний сайт Міністерства юстиції України. Саме тут розміщається Єдиний реєстр приватних виконавців України. Далі, за порядком, необхідно обрати регіон, в якому система пошуку самостійно віднайде осіб, які працюють за територіальним принципом і зможуть надати кваліфіковані послуги приватного виконавця.
Переваги об’єднання приватних виконавців "ФАКТ"
За посиланням https://fakt.org.ua Ви зможете знайти перевірений сайт приватних виконавців в Україні. Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців "ФАКТ" стало місцем згуртування справжніх професіоналів, які працюють у сфері виконавчого провадження на території всіх областей України. У списках приватних виконавців команда висококваліфікованих і досвідчених юристів, які на протязі років працюють у цій правничій сфері та мають бездоганну репутацію.
Своєю діяльністю громадське об’єднання уособлює проведення поточних реформ у сфері виконавчого провадження в Україні, які впроваджуються Міністерством юстиції України та підтримуються Європейським Союзом, державними установами і громадськими організаціями інших країн.
Порядок надання послуг приватними виконавцями
Щоб відкрити виконавче провадження, до приватного виконавця необхідно скерувати ряд документів:
- заяву щодо примусового виконання рішення;
- оригінал чи дублікат виконавчого документа;
- квитанцію про оплату авансового внеску;
- документ, що підтверджує наявність повноважень у представника.
На кожен поданий на примусове виконання виконавчий документ необхідно подавати окрему заяву щодо примусового виконання рішення. Важливо врахувати, що виконавчі документи приймаються до виконання за:
- місцем проживання та перебування боржника - фізичної особи;
- за місцем знаходження боржника - юридичної особи;
- за місцезнаходженням майна боржника.
Оплата послуг приватного виконавця організації Fakt.org.ua визначається у вигляді фіксованої суми, яка оплачується вже після повного виконання рішення. У разі відкриття провадження, приватний виконавець на протязі 3-х днів з часу початку роботи проводить розрахунки щодо основної винагороди. Після чого, ознайомлює з ними сторону виконавчого провадження, при цьому проводить роз’яснення про сам порядок оплати та стягнення винагороди. Виплати додаткових винагород можуть передбачатись окремою угодою між приватним виконавцем і стягувачем.