Зубний імплантат можна вставити, якщо один або кілька зубів відсутні. Часто зі стоматологічних причин це здається найкращим рішенням. Усе тому, що зубні імплантати чудово імітують природні зуби. Клініка стоматології надає послуги з імплантації в місті Львів. Сучасні технології, що застосовуються в протезуванні, дають можливість створити на них зубні коронки, які нічим не відрізняються від природних зубів пацієнта.

Як відбувається імплантація?

Існує 2 способи виконання операції. Якщо це одноетапна імплантація, то імплантат негайно закривається цілющим гвинтом. Ціна на неї може різнитися залежно від клінік. Одноетапний спосіб дозволяє зменшити кількість хірургічних процедур, тим самим скорочуючи тривалість лікування. Але він вимагає від пацієнта дотримання суворих гігієнічних правил.

Саме перший метод застосовують у львівській клініці Симетрика. Для цього використовуються імплантати нового покоління. Перевага одноетапного способу в тому, що протягом усього однієї хірургічної процедури можна видалити зуб, який неможливо вилікувати, прибрати кістки та встановити імплантат. Також одразу знімаються відбитки для майбутнього протезу.

При двоступеневому методі імплантат зашивають і покривають слизовою оболонкою. Поверхня імплантату розкривається та закріплюється цілющим шнеком лише пізніше. Він призначений для формування ясен навколо майбутньої реконструкції.

Імплантація супроводжується остеоінтеграцією шнека з кісткою. Час, необхідний для цього явища, змінюється та залежить від стану кісток. Однак найчастіше це займає близько пів року і необоротним процесом. Тільки постійне з'єднання кісткового гвинта дозволяє забезпечити стабільність подальшої реконструкції протеза й рівномірне перенесення жувальних сил на стоматологічний процес.

Хірург встановлює імплантат на основі оцінки стану всередині рота та точної рентгенологічної діагностики. У разі імплантатів проводиться конусна томографія чи візуалізація структур в 3D. Це потрібно, щоб підтримувати максимальну точність при їх введенні та не пошкоджувати будь-які сусідні анатомічні структури.

Коли слід встановлювати імплантати зубів?

Теоретично будь-яка потреба у відновленні відсутнього зуба є показанням до операції. Можна замінити окремі зуби на зубні імплантати, зробити протезний міст, встановлений на два чи більше імплантатів. Це також метод лікування людей, які взагалі не мають зубів. Потім на імплантати розміщують зубний протез.

Зуб може бути втрачений із багатьох причин, зокрема: карієс, неправильно проведене ендодонтичне лікування, травми, пародонтоз тощо.

Протипоказання

  • Погана якість та недостатня кількість кісткової тканини.
    Сучасні методи лікування дозволяють хірургам за допомогою спеціального замінника кісткової тканини покращувати ці два параметри, завдяки чому стає можливою імплантація.

  • Близькість значних анатомічних структур, які можуть бути пошкоджені.
    Наприклад, трійчастий нерв, отвір, нижній відділ верхньощелепної пазухи, корені сусідніх зубів – тут на допомогу приходять різні форми та довжини імплантатів, за допомогою яких можна обійти критичні анатомічні структури.

  • Активний пародонтоз.

  • Неповний ріст щелепи.

  • Побічне положення сусідніх зубів, похилі, витягнуті зуби, що потребують корекції за допомогою ортодонтичного приладу.

  • Неправильна гігієна ротової порожнини.

Завдяки зубним імплантатам ви зможете позбутися щоденних труднощів, які пов’язані з доглядом за протезами. Лікарі допоможуть зберегти ваші здорові зуби та подарують вам гарну усмішку.