Опори контактної мережі - міцні несучі металеві конструкції, які використовуються для фіксації та підтримки на заданій висоті електричних елементів і проводів. Встановлюють вироби для електрифікації залізниць, а для фіксації комунікацій контактної мережі застосовують кронштейни (консолі), жорсткі поперечини (металеві ригелі). Для кріплення використовують систему поперечних тросів.

Все необхідне для облаштування контактної мережі представляє компанія Metalogalva.

Функції і класифікація

Продукція виконує відразу кілька важливих завдань. Вона використовується для монтажу освітлювальних приладів. Сюди ж можна кріпити консолі і кронштейни для фіксації другорядних проводів, комунікацій. Використовують конструкцію і для установки табличок, щитків з позначеннями і вказівками. Монтаж часто проводиться на складних ділянках залізниці, коли по несучої конструкції або розмірам встановлювати інші типи виробів не можна.

Вибирають товар, враховуючи класифікацію опор контактної мережі:

  • фіксують - для підтримки проводу струмоприймача рухомого складу;
  • анкерні - приймають на себе основні навантаження, які надходять від натягнутого дроту;
  • підтримують - застосовують часто тільки в перехідних або проміжних місцях мережі;
  • фідерні - кріплять дроти живлення, а також відсмоктуючих електроліній тягової мережі залізниць.

Розрізняють продукцію також за типом підтримує механізму опор контактної мережі. Виділяють консольні, вироби з гнучкими поперечками, стійки з жорсткими поперечками (спарені або поодинокі конструкції). Для вибору і замовлення продукції рекомендовано звернути увагу на якісні характеристики товару. При необхідності отримати консультацію можна у фахівців компанії.

Переваги

Опори контактної мережі, представлені в каталозі, мають такі достоїнства:

  • Можливість внесення змін в конструкцію виробів . При необхідності фахівці зможуть скоротити або збільшити висоту опори. Фахівці нарощують або відмовляються від частини конструкцій - залежить від схеми.
  • Тривалість експлуатації . Для виробництва застосовують металеві листи, які для надійності покривають цинковим шаром товщиною 80 мкм. Цього цілком достатньо, щоб захистити лист від корозії і передчасного руйнування. Термін експлуатації виробів сягає 30-50 років, його можна продовжити до 80 років.

Конструкція має привабливий зовнішній вигляд, може бути використана для підтримки різних комунікацій.