Розробка власного комерційного web-ресурсу є одним з найбільш важливих процесів у створенні успішного бізнесу. У зв'язку з цим до даного питання слід підходити з максимальним рівнем відповідальності. У ньому необхідно враховувати не тільки досвід і має славу творця, але і вибір платформи для створення сайту.

Скільки коштує створення сайту на різних CMS

На даному етапі багато початківці бізнесмени допускають ряд помилок, вибираючи для розробки ресурсу фахівців з найбільш високою ціновою політикою, або ж, навпаки, віддаючи перевагу програмістам з низькими цінами. У першому випадку майбутні власники web-ресурсу переплачують, а в другому, як правило, отримують неякісний продукт. Щоб уникнути цих двох помилок, розглянемо усереднені ціни на розробку інтернет-магазину в залежності від обраної платформи.

Розробка сайту на Бітрікс

Платформа Бітрікс, яка отримала високу популярність серед розробників комерційних web-ресурсів, є продуктом компанії «1С». Її високий рівень популярності обумовлений великою кількістю додаткових функцій. Віддаючи перевагу платформі Бітрікс, майбутній власник інтернет-магазину гарантовано отримає стабільно працюючий ресурс з високим ступенем захисту, що має додаткову підтримку партнерських мереж.

Але варто зазначити, що вартість розробки сайту на цій платформі дуже варіюється. Залежно від кількості функцій і складності роботи ціна створення web-ресурсу може коливатися від 400 до 8000 доларів. Ця CMS вважається абсолютним рекордсменом за різницею нижньої та верхньої ціни.

CMS Open Cart

Порівняно недавно розробники почали активно використовувати CMS Open Cart для розробки інтернет-магазинів. Подібний вибір обумовлений такими перевагами, які може запропонувати ця платформа:

  • висока швидкість роботи сайту;

  • високий ступінь захисту;

  • можливість додавання на сайт необмеженої кількості карток товарів;

  • найбільш якісна оптимізація для пошукових систем;

  • простий процес адміністрування;

  • можливість використання партнерської програми.

Цінова політика розробки сайтів на цій платформі відрізняється своєю демократичністю. Так, створення web-ресурсу на Open Cart бізнесменові може обійтися від 500 до 800 доларів, залежно від дизайну і кількості доповнень.

Створення web-ресурсів на MODX

Протягом тривалого періоду платформа MODX залишалася однією з найпопулярніших, поки її не потіснили інші CMS. Однак, незважаючи на це, деякі розробники і сьогодні віддають перевагу саме їй, так як тільки тут є необмежені можливості для експериментів. Це дозволяє створювати дійсно унікальні сайти, що відрізняються яскравим дизайном і найширшим функціоналом.

Ціна створення комерційних web-ресурсів на MODX починається від 600 доларів і може збільшуватися в залежності від складності проекту.

Компанія IST надає свої послуги з розробки сайтів вже багато років. Завдяки цьому її працівники можуть створювати web-ресурси на будь-який CMS. Звернувшись на сайт https://istec.com.ua, власники бізнесу отримають якісний ресурс, що відрізняється високою продуктивністю, широким функціоналом і безпекою.