Картинки по запросу Термобілизна: якості та призначення

Спочатку слід розібратися з тим, що таке термобілизна. Насправді, це досить корисний одяг. Можна сказати, що він є нижньою білизною, а його основним призначенням виступає відведення вологи з поверхні тіла і / або збереження тепла. Термобілизну деякі застосовують для щоденного використання, інші ж використовують його для занять спортом, риболовлею, полюванням, активним відпочинком і т. П.

Принцип і властивості термобілизни

Слід уточнити, що стикаючись з тілом, повітря в складі термобілизни відразу ж нагрівається до комфортної для людини температури. Виходить, що створюється свого роду захисний прошарок з теплого повітря між холодним зовнішнім середовищем і шкірою, а в підсумку виходить ефект збереження тепла.

Люди, які займаються активним спортом знають про те, як часом неприємно, коли волога або піт вбирається в тканині звичайної білизни, тим більше, що через це знижуються його теплоізоляційні властивості. На випаровування, а також зігрівання даної вологи витрачається додаткова енергія. А ось функціональна спеціальна термобілизна зможе відводити від тіла вологу. Адже захисний прошарок з теплого повітря між зовнішнім холодним середовищем і шкірою, через різницю тиску, може виштовхувати вологу з термобілизни. Завдяки цьому зменшуються тепловтрати організму в холодну погоду, а також додається відчуття комфорту і створюється захист організму від перегріву і переохолодження.

При досить низьких температурах і інтенсивних фізичних навантаженнях можуть знадобитися обидві функції термобілизни: як відведення надлишкової вологи з поверхні шкіри, так і збереження тепла.

Після подібних висловлювань не дивно, що у багатьох людей виникає питання з чого тоді створена термобілизна?. Насправді, тут існує безліч варіантів. Вона може бути зроблено з поліпропілену, поліестеру, бавовни, вовни або їх поєднання. Так, наприклад, повністю синтетичні матеріали набагато краще відводять вологу, і вони довше прослужать. Додавання вовни і бавовни робить білизну набагато комфортніше, а це ідеально підходить для її повсякденного носіння.

Від звичайної термобілизна відрізняється кращою здатністю по акумуляції тепла між тканиною і шкірою, завдяки чому до мінімуму можна звести втрати тепла. Формально, воно поділяється на 3 підвиди: теплозберігаюча, функціональна або влаговивідна, гібридна. Властивості кожного виду мають переваги, та застосовуються в залежності від діяльності.