Вибір металопластикових вікон - справа нелегка, адже ви збираєтеся їх установити не на рік-два, я як мінімум на десятиліття. Правильно вибрані та встановлені металопластикові вікна - це запорука тепла та затишку у вашому домі. Перше, над чим варто задуматися - компанія, де ви здійснете покупку.

“4 Вікна” - найкращий вибір для вас

Компанія “4 Вікна” вже не перший рік пропонує свої послуги на будівельному ринку. Вона має власне виробництво, тому забезпечує лояльні ціни. Тут ви зможете обрати віконні конструкції на будь-який смак. Менеджери компанії завжди готові відповісти на будь-які ваші запитання і дати добрі поради щодо вибору. Звернутися до них ви можете за номерами телефонів, які знайдете на сайті. Компанія виготовляє як стандартні конструкції, так і вікна незвичайної форми. Тут ви зможете замовити віконні профілі від різних виробників, а також конструкції, різні за типом відкривання.

Працівники “4 Вікна” налаштовані йти назустріч своїм покупцям, а тому, звернувшись сюди, ви отримуєте можливість придбати вікна на виплат без процентних ставок.

металопластикові вікна

Характеристики якісних металопластикових вікон

Основні вимоги до металопластикових вікон - це:

  • здатність захистити приміщення від холоду;
  • забезпечити комфортний світловий режим;
  • не пропускати шум міської метушні.

Окрім того, на якісних вікнах не повинен утворюватися конденсат, вони повинні бути простими в експлуатації, володіти довговічністю і естетичним зовнішнім виглядом.

Існують також індивідуальні вимоги до вікон, які залежать від розташування вашої квартири чи будинку, клімату, навколишньої обстановки, системи опалення, рівня вологості і т. д. Також жителям перших поверхів варто подумати про металопластикові вікна з системами захисту проти зламу.

Обираємо профіль

металопластикові вікна “4 Вікна”Профіль - один із основних елементів віконної конструкції. Обираючи його, варто звернути увагу на кількість повітряних камер та контурів ущільнення. Важливу роль відіграє товщина зовнішньої стінки профіля, армування, естетичні параметри. Чим більше камер має склопакет, тим вищий рівень його звуко- та теплоізоляції. Кількість камер може бути від 3 до 6. Найбільш популярними сьогодні є три- і п’ятикамерні вікна. Також зверніть увагу на товщину скла. Незалежно від того, які вікна ви збираєтесь придбати, вона повинна складати 4 мм. А ще потрібно пам’ятати про якісну фурнітуру. Вона забезпечить зручну експлуатацію на довгі роки.

Будьте уважні, запитуйте про деталі та здійснюйте вигідну покупку!