Картинки по запросу  надгробный памятникЛюди, що втратили своїх рідних, прагнуть достойно вшанувати пам’ять про померлих. Зазвичай на їх могилах встановлюють пам’ятники, щоб пам’ять про дорогих людей жила довгі роки. Виготовлення надгробків не терпить стандартного підходу. Тому складно обрати майстрів, які на належному рівні впораються з цією роботою.

Компанія «Ritual-Monuments» на протязі 4 років виготовляє пам’ятники в Чернівцях. Її послуги мають великий попит. Довіра населення завойована компанією, завдяки ряду факторів:
- в роботі використовується граніт високого ґатунку;
- створенням пам’ятників займаються висококваліфіковані майстри з великим практичним досвідом;
- компанія не відмовляє в обслуговуванні жителям сіл області, які можуть скористатися телефоном для оформлення замовлення, та узгодження всіх деталей.

Також компанія «Ritual-Monuments» виконує замовлення на пам’ятники в Коломиї. На інтернет — ресурсі компанії представлені зразки надгробків, які пропонуються клієнтам, це моделі:
- горизонтальних й вертикальних
пам’ятників;
- одинарних та подвійних;
- сімейних та дитячих;
- ексклюзивних.

Ціна на гранітні пам’ятники складає 10 – 17 тисяч гривень. Вона включає витрати на доставлення, виконання монтажних робіт, художнє оформлення. На рівень цін впливає якість матеріалу, та рівень складності робіт.
Сьогодні клієнтам пропонується ще й лінійка бюджетних пам’ятників, для виготовлення яких використовується гранітна або мармурова крихта на бетонній основі. На таких моделях можливе кріплення фотографії на табличці з гравіюванням.  
Пам’ятники, виготовлені майстрами компанії «
Ritual-Monuments», відрізняються високою якістю й довго будуть берегти пам’ять про тих, хто пішов з життя, залишивши глибокий смуток в серцях близьких людей.