Не варто вважати, що проекти житлових будинків – марне витрачання коштів. Навіть найпростіша модель житла в один поверх повинна бути добре продумана, адже лише в такому випадку дім буде зручним та надійним, прослужить не одному поколінню мешканців.

Де знайти цікаві та оригінальні проекти будинків? Хоча їх безліч розташовано на просторах інтернету, не варто скачувати безкоштовні креслення, які насправді можуть обійтись досить дорого в майбутньому. Далеко не завжди вони мають правильні розрахунки та описи. Як результат – щось може не зійтись в процесі будівництва або через короткий час експлуатації буде необхідний капітальний ремонт. Тому, так як будинок обирається для родини зазвичай на довгі роки, перш ніж зробити вибір, варто детально зважити всі нюанси.

Також, обираючи готовий проект під забудову житлового будинку, необхідно розуміти, що він може потребувати адаптації до території (віддаленість комунікацій, особливості ландшафту, грунту). Тому, щоб не виникало в майбутньому нюансів, варто одразу звернутись до професійних проектантів АБ «Архітектурна Кухня» , які допоможуть з вибором, зможуть внести до проекту будь-які зміни або ж створять індивідуальну розробку, що відповідатиме смакам та потребам кожного члену родини.

Типовий проект будинку чи індивідуальний

Кожен забудовник вирішує самостійно, який варіант проекту обрати. Кожен з них має певні переваги та мінуси:

  • Готовий проект можна купити одразу, а розробку індивідуального доведеться чекати. Термін очікування залежить від розміру та складності архітектурного стилю.
  • Будинки за одним і тим же типовим кресленням можна не раз зустріти на вулицях свого міста, вони вже не раз витримали випробування експлуатацією, а авторську розробку буде створено повністю на побажаннях забудовника.

На сайті АБ «Архітектурна Кухня» можна обрати будь-який варіант типового креслення. На їх основі було створено будинки в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Харкові та інших населених пунктах України. Є тут:

  • невеликі споруди, які часто обираються для зведення на дачній або садовій ділянці, у якості гостьового будиночку;
  • великі одно або двоповерхові будинки великої площі з різним набором зручностей;
  • цікаві моделі мансардного типу з різними видами даху.

І хоча типове креслення – це зручно та економно, але в АБ «АК» часто звертаються забудовники, щоб замовити індивідуальний проект будівництва житлового будинку, адже він буде:

  • Ексклюзивним. Клієнт має можливість самостійно обрати кількість поверхів, загальну площу, спосіб розташування кімнат, будівельні й оздоблювальні матеріали та додати будь-які цікаві фішки.
  • З самого початку адаптованим під особливості земельної ділянки. До початку креслення експерти вивчать геодезичні та геологічні умови місцевості, що в майбутньому відобразиться на терміні експлуатації.

Проекти житлових будинків під ключ

Що означає поняття «житлові будинки проекти під ключ»? Те, що створенням розробки повністю займатиметься одна компанія. При підписанні угоди забудовником та підрядником вирішуються всі питання щодо створення креслення й пояснень до нього, обговорюються обов’язки сторін, терміни виконання робіт та вартість.

Співпрацюючи з АБ «АК» , можна бути впевненим, що ціна не зміниться до кінця дії угоди, а креслення будуть готові в зазначений термін. На руки замовнику буде видано проект, де будуть враховані як особливості території, так і побажання кожного члену родини.

Яка ціна на проекти житлових будинків?

Через унікальність кожного замовлення однозначно назвати ціну неможливо. Якщо на типові проекти вартість можна подивитись на сайті компанії, то авторські розробки потребують індивідуального підходу. Але, в будь-якому випадку кожен замовник може розраховувати на високоякісні проекти на житлові будинки від АБ «Архітектурна Кухня».