Протягом навчання, щонайменше 2-3 рази кожен студент зустрічається із такими складнощами, як написання курсової роботи, написання дипломної роботи. Процес написання кожної із робіт це дійсно виснажливий процес, адже в залежності від теми потрібно підібрати якісну літературу, яка сповна буде розкривати суть основного питання Вашої роботи. Зазвичай література, яка дійсно підходить для розкриття тематики рідко зустрічається у відкритому доступі, простіше актуальну літературу знайти на платних ресурсах або ж провести чимало часу вивчаючи джерела в бібліотеці. 

На жаль, не у всіх є можливість витрачати так багато часу на пошуки якісних текстів та авторів, тому все частіше у студентів виникає питання «Де замовити курсову найвигідніше?». Сьогоднішній день пропонує багато варіантів вирішення даної проблеми, адже різноманітні сервіси пропонують свою допомогу. На жаль, не всі компанії є перевірені та зможуть якісно виконати Вашу роботу незважаючи на достатньо високу ціну. Радимо Вам звертати увагу на гарантії, які пропонує компанія та на умови внесення оплати. 

Повернемося до нашого питання, то як же сервіси оцінюють скільки коштує замовлення курсової роботи? Звичайно, найбільше впливає на ціну три фактори: мова виконанння, складність теми та терміни виконання. Виконання на англійській та інших іноземних мовах підвищує цінник роботи майже в 1,5 рази, а інколи і вдвічі. Наша персональна порада - замовити курсову, дипломну недорого за місяць, це повпливає приємно на ціну, та вартість буде значно нижчою, ніж Ви будете робити замовлення за 7 днів. Якщо замовляти в найзагруженіші місяці, коли кожен автор максимально навантажений замовленнями - грудень та травень, то бувають навіть такі ситуації, що вільних авторів просто немає, якщо складна тема та обмаль часу для виконання. 

Хотілось би особливо відзначити, що на вартість такой впливає система перевірки тексту на антиплагіат. Тобто, який саме відсоток авторського тексту присутній у Вашій роботі. В більшості випадків для курсових буде достатньо 50-60% унікального тексту, а для бакалаврських робіт та магістерських рівень маж бути значно більший. Достатній рівень для таких робіт вважається від 70% авторського тексту. Повертаючи до вартості роботи, ціна також враховує на який системі буде перевірка диплому чи курсової роботи. Наприклад, найдосконалішою та найдорожчою на разі є перевірка на Unicheck.

На жаль, інколи бувають випадку, що вартість роботи, яку Вам оцінюють на початку замовлення не є кінцевою. Що мається на увазі? Після отримання готової роботи майже в 99% випадках Ваш науковими керівник напише правки до роботи. Адже, якою б не була ідеальною робота, науковий керівник завжди знайде що йому не подобається та згадає при перевірці всі пропуски на своїх лекціях та семінарах :) Тому наберіться терпінням та будьте готові до правок. В сервісах по замовленню студентських робіт найчастіше прописуються умови як саме вони вносять правки та на яких умовах. Доплата за правки може бути тільки в тому разі, якщо правки, які Ви бажаєте внести в роботу суперечать початковим вимогам. Наприклад, це може бути зміна теми або ж зміна плану. В роботах з економічних напрямків, де в практичній частині проводяться дослідження на конкретних підприємствах, доплата може бути у разі зміни підприємства. Адже авторові потрібно буде робити нові розрахунки, а це достатньо великий шматок роботи. 

Тому, узгоджуйте підприємства та плани, дізнавайтесь систему перевірки робіт на унікальність та плануйте замовлення робіт заздалегідь. Обирайте теми дипломних та теми курсових робіт зрозумілі та які будуть цікаві для Вас в процесі дослідження. Якщо у Вас ще залишилися питання, то Ви завжди можете звернутися в надійний сервіс написання студенстських робіт https://kursach.site/.