Хороший сайт може переконати клієнтів вибрати послуги вашої компанії. Як зробити так, щоб ваша компанія добре виглядала в Інтернеті?  Візитна картка в мережі

Сьогодні більшість професіоналів, що шукають різні види послуг, шукають їх онлайн. Це зручний спосіб порівняти пропозиції різних компаній і вибрати кращу. Згідно з опитуваннями, до 60% людей, що використовують Інтернет, сприймають через призму веб-сайтів, і до 92% визнають, що імідж компанії впливає на те, чи користуються вони її послугами. Тому подбаймо про те, щоб потенційні клієнти, які відвідують наш сайт, хотіли скористатися нашими послугами.

Прозорий і сучасний

Перш ніж створити сайт нашої компанії, нумо запитаймо себе, як виглядає хороший сайт? Які сайти ми хотіли б відвідати самі та чому? Найголовніше, щоб естетика поєднувалася з функціональністю. Навіть самий гарний проект не переконає клієнта до послуги нашої компанії, якщо він не зможе знайти вкладку з нашими контактними даними. Помилки в дизайні сайтів, які полягають у їх недостатньої прозорості, на жаль, трапляються з програмістами, які не володіють необхідними знаннями та досвідом.  Люди, які займаються дизайном сайтів на щоденній основі, знають найважливіші принципи та сучасні тенденції, завдяки яким їх сайт буде функціональним і сучасним.

Важливі елементи

Сайт — це місце, де повинна збиратися вся найважливіша інформація про роботу компанії. Після входу на сайт клієнт повинен знати, що ми робимо, кому ми адресували нашу пропозицію і які у нас досягнення. Вам також потрібна інформація, щоб зв'язатися з нами швидко і легко — номер телефону, адреса або контактна форма. Все має бути естетично, цікаво й інтуїтивно зрозуміло — щоб клієнт на нашому сайті не «заблукав».

Підготовка хорошого сайту не просте завдання. Вам потрібні знання і досвід, якими володіють співробітники https://ua.weblium.com/, сторінки, зроблені цією компанією, прозорі, прості в навігації та доступні. У пропозицію компанії також входить хостинг, тобто підтримка сайту на своїх серверах. Крім того, співробітники компанії допомагають у придбанні домену — інтернет-адреси компанії. Завдяки цьому клієнти можуть легко знайти нас в Інтернеті.

Новий веб-сайт, незалежно від того, чи був він у вас, або ви думаєте про редизайн сайту, має вирішальне значення для розвитку сучасного бізнесу.  Фактично, новий веб-сайт може підвищити дохід вашого бізнесу.  Навіть якщо ви не є брендом електронної комерції, які відправляють віджети покупцям, ваш проект повинен бути чимось більшим, ніж просто цифрова брошура.  Ваш сайт повинен бути платформою для заробітку!