Традиційні суші та роли готують на основі морепродуктів. Майже всі японські страви відрізняються такою особливістю. Однак не всім морські продукти подобаються. Хтось не їсть їх з якихось моральних переконань, хтось — через особливості їх запаху і смаку. Тому створення вегетаріанських опцій відомих ролів було питанням часу.

Суши

В українських ресторанах східної кухні довго не можна було знайти спеціального вегетаріанського меню. Зараз замовити суші в Києві без м'яса, риби та морепродуктів не проблема. Подивитися повне вегетаріанське меню можна за посиланням.

Які інгредієнти використовують для вегетаріанських суші?

Рибу або морепродукти в вегетаріанських суші замінюють продуктами рослинного походження. В українських та японських суші ці інгредієнти відрізняються. Японські суші-шефи користуються місцевими продуктами, на зразок грибів шіїтаке. В українському меню ви радше зустрінете авокадо, шпинат, огірок, місцеві гриби, тофу, сир і зелень.

Топ-5 служб доставок японських суші в Києві

Щоб не витрачати на вибір служби доставки час, коли ви голодні, ми зібрали в єдиний список всіх гідних кандидатів.

СушиЯ

Мережа ресторанів японської кухні, яка самостійно доставляє страви свого меню до будинку. Доставка замовлення містом займе не більш як годину. Ресторан також доставляє суші й за межі міста за 1,5 години.

Суши

Якщо кур'єр затримається, ви отримаєте смачний бонус за вимушене очікування. Розмір і смак кожного ролу вас теж порадують.

В меню є 7 наборів суші, а також гарячі та перші страви, салати та десерти. Середній чек для вегетаріанських позицій — 64 грн.

Суші Сет

Ресторан зі службою доставки правим берегом Дніпра. Час, який в середньому займає доставка замовлення кур'єром, — 60-90 хвилин. Найпопулярнішим вегетаріанським сетом в меню вважається Філадельфія Грін: з ніжним крем-сиром, свіжим огірком і зеленню за 79 грн. Також в меню є більш ситні роли з авокадо.

Суши

Замовлення додому або в офіс доставляють з 10 ранку до 21.30 вечора.

Mister Cat

Служба доставки їжі, яка доставить вам не тільки суші, а й різноманітні страви європейської та американської кухні. Мінімальна вартість замовлення для кур'єрської доставки залежить від віддаленості адреси.

Суши

Серед вегетаріанських позицій в меню - рол з освіжаючим кропом, рол з ніжним авокадо і рол Каппа. Середня ціна на позиції — 100 грн.

Sushi-Point

Найшвидша доставка в місті. Кур'єр приїде не пізніше 45 хвилин після оформлення замовлення. Якщо сума його перевищує 199 грн — послуги кур'єра безкоштовні.

Суши

Служба доставляє японські страви й за межі міста. Мінімальна сума замовлення для безкоштовної доставки в такому випадку — 399 грн.

Роли з огірком і авокадо обійдуться в середньому всього в 59 грн.

СушіЛенд

Служба доставляє замовлення по лівому березі. Можлива доставка і на правий берег, але вона займе в середньому 150 хвилин. Також є обмеження в розташуванні адреси доставки відносно ресторану: максимум 10 км.

Суши

Страви ресторану відрізняються цікавою і незвичною подачею. Макі з авокадо, свіжим огірком і роли чука обійдуться в середньому в 40-45 грн.