Найкраще автокрісло - це те, яке точно підходить вашій дитині, до автомобіля і просте в установці та користуванні. 

Важливо!

Наявність автокрісла зменшує ризик зазнати травм в автокатастрофі на 71% за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, а уникнення летального випадку на 54%! 

Тож як правильно вибрати? Ось відповіді на найбільш поширені питання стосовно  вибору правильного автокрісла, який ви можете здійснити ось тут https://www.mybuy24.net/ua/catalog/avtokresla/.

Є два стандарта для автомобільних сидінь:

  • i-Size (R129) використовує ріст дитини для класифікації

  • ECE R44 / 04 використовує вагу дитини для розподілу автокрісел на групи

Щоб переконатися, що автокрісло добре підходить, важливо вибрати те, яке підходить для росту та ваги вашої дитини. 

Класифікація

Вік дитини

Від народження до 1 року

Від 9 місяців до 4 років

Від 3,5 до 12 років

Вага 

0-13 кг

9-18 кг

15-36 кг

Ріст

40-75 см

70-105 см

100-135/150 см

Група автокрісла

0+

1

1-2-3

Також можна купити автокрісла групи 0/1 для ваги 0-18 кг,  групи 2/3 (15-36 кг), і окремо бустери для старших дітей (22-36 кг) і зростом від 135 см.

Популярні питання про автокрісла

У цьому розділі ми зібрали найбільш поширені питання про автомобільні сидіння для дітей

  1. Коли можна садити дитину в автокрісло?

Автомобільні сидіння групи 0+ призначені для немовлят з перших днів життя. Це абсолютно безпечно, зручно, ви зможете перевести новонародженого з пологового будинку без тривоги за комфорт та безпеку.

2. Що таке автокрісло-трансформер?

До такого типу відносяться автокрісла групи 1-2-3. Вони “ростуть” разом з вашою дитиною. Трансформер вигідна покупка, адже прослужить довго та ви зекономите гроші.

3. Де найбезпечніше встановлювати дитяче автокрісло в салоні автомобіля?

Існують строгі правила для монтування автокрісел. Для найменшеньких крісло потрібно встановлювати проти руху, найкраще, по центру, заднього сидіння автомобіля. За відсутності такої можливості, тоді на передньому, але заборонено встановлювати проти руху, якщо автомобіль обладнаний подушками безпеки.

Для старших діток дозволено встановлення по ходу руху, адже малюки люблять спостерігати за навколишнім та спілкуватися з батьками.

4. Який тип установки можна використовувати в автомобілі?

Ви можете встановити дитячі автокрісла за допомогою фурнітури ISOFIX або ременів безпеки. Яким би способом ви це не зробили, абсолютно важливо правильно встановити автокрісло. Автокрісло з системою ISOFIX - це найбезпечніший, найпростіший і швидкий спосіб монтувати дитяче автокрісло. Установка автомобільного ременя гнучка, але батькам потрібно бути особливо обережними, щоб переконатися, що автокрісло встановлено правильно.

Подивіться, як правильно вибрати для себе автокрісло

5. Коли найкращий час перейти на більше автокрісло?

Кожне автокрісло підібране під точну довжину, вагу та вік дитини, щоб вони були в безпеці та комфорті.  Тож будьте обережні, щоб занадто рано не посадити дитину у більше автомобільне сидіння. Рекомендується використання групи якнайдовше. Як довго буде залежати від ваги і росте вашої дитини. Коли верхівка голови дитини підійде до верху спинки, саме час міняти.

6. Де у Львові можна купити автокрісло?

Варто купувати в перевірених дистриб'юторів і обов’язково нове, адже тут йдеться про безпеку дитини, оскільки автомобільні крісла з часом стають непридатними до використання. Ви можете купити автокрісло в інтернет-магазині Mybuy24, де присутні всі групи автокрісел від відомих перевірених брендів.

Також варто знати, що немає юридичних вимог до припинення використання автокрісла, коли дитина зростом 135 см чи 150 см, в залежності від країни, в якій ви перебуваєте. Ми рекомендуємо використовувати бустер до тих пір, поки дитина не досягла необхідної висоти або до 12 річного віку.