Автомобіль був багаторічним символом розкоші та багатства. Одне з остаточних підтверджень щодо статусу та статків людини, яка їхала на лімузині. Також вартість машини колись була відповідно вищою.

Сьогодні, поряд з іншими перевагами 21 століття, водій має можливість скористатися такою послугою як оренда автомобіля. Цей сервіс настільки популярний, що функціонує не лише в великих містах. Орендувати авто можна в:

  • Запоріжжі,
  • Івано-Франківську,
  • Ужгороді та інших містах.

Чому оренда авто в Україні популярна?

Більше немає формальностей

Компанії з прокату рекламують свої послуги практично кожен день. Намагаючись спокусити більшими, ніж у конкурентів, знижками за водіння без зіткнень або інші бонуси для розсудливих водіїв.

Довготривала оренда автомобіля означає, що вам ніколи не доведеться турбуватися про такі речі, як цивільна відповідальність або додаткове страхування, що покриває виклик евакуатора на розбиту машину, або будь-яку іншу форму допомоги автомобілю.

Компанія з оренди, від якої ви вирішили взяти напрокат автомобіль, зобов’язана виконати всі формальності самостійно. Вам залишається лише задоволення від керування автомобілем та задоволення, що виникає внаслідок відсутності будь-яких формальностей.

Машина більше ніколи не зламається

Ви пам’ятаєте, як раптом на шляху до важливої ​​зустрічі чи перед від’їздом на довгоочікуваний відпочинок ваша машина відмовилася працювати? Раптом, ніби за допомогою магії, функціональний транспортний засіб припиняє рух.

Вам більше ніколи не доведеться переживати цей жах. Нескінченні паломництва до вічно дорогих СТО, які ніколи не дотримуються своїх термінів, офіційно закінчилися. Чому? Відповідь – автопрокат BLS. Коли прокат автомобіля виходить з ладу, про це опікується компанія. Щоб підтримувати найвищий рівень обслуговування, замовник просто отримує нову машину і не повинен турбуватися ні про що інше.

Раз у раз нова модель

З цим не можна не погодитися - машини коштують дорого. Навіть людина, яка має стабільну роботу, не може купувати нову модель кожні півроку. Тим більше, що ця інвестиція не зовсім вигідна. Після місяця покупки нової моделі її ринкова вартість знижується до кількох десятків відсотків. Прокат машин подобово або довгострокова оренда вирішує ці дві проблеми. Можна змінювати модель автомобіля, не хвилюючись про занадто великі витрати.