Чернівці – це столиця української Буковини. Чудове старовинне місто в якому чарівний архітектурний стиль пізньої Австро-Угорської імперії гармонійно уживається з будівлями часів Османської імперії. Внаслідок того, шо розташування Чернівців не надто зручне з точки зору логістики, залізничних і автомобільних доріг, тут не має того потоку туристів на який заслуговує це місто. А подивитись тут є на що, взяти хоча б Чернівецький університет архітектурний ансамбль котрого дивує кожного відвідувача.

Та не зважаючи на те що чернівчанам пощастило жити в такому чудесному місці вони також люблять мандрувати. І часто кінечним пунктом призначення є не тільки Україна, а і за кордон. Одним з найпопулярніших напрямків у місцевих перевізників є Словаччина та Італія. Щоденно в напрямку Європи відправляються десятки автобусів з нашими туристами і заробітчанами. Але пасажирські перевезення Чернівці не обмежуються лише за кордоном. Регулярно у містян виникають ситуації коли потрібно орендувати автобус чи мікроавтобус разом з водієм. Це може бути шо завгодно – перевезення школярів на змагання, віруючих до храму на свята чи звичайна вилазка за місто з друзями.

Кожного разу коли ми займаємось організацією поїздки повинні дякувати Богу що живемо в той час коли це можна зробити не встаючи з дивану. Але навіть за таких обставин нам вистачає нахабства нарікати, що це займає довгий час і потребує великої кількості дій. Проте це відбувається лише тому що, частіше за все ви просто не знаєте як це можна зробити швидко і без зайвих рухів. Найкраще для цієї мети підходить портал пасажирських перевезень Garrybase.com, це не просто черговий сайт на якому наче з самоскида насипано оголошень, а сервіс в якому виключно зручно шукати і орендувати транспорт. Тут від вас ніхто не приховує контакти водіїв, не примушує проходити реєстрацію. Все максимально спрощено, ви лише встановлюєте необхідні налаштування критеріїв пошуку (за типом транспортного засобу, кількістю пасажирів, місцем для додаткового багажу тощо) і перед вами список приватних перевізників котрі якнайкраще вам підходять. Тому не гайте час і відразу звертайтесь до професіоналів.