Для тих людей, хто записався на курси іспанської мови в Києві, будуть корисні деякі хитрощі, які допоможуть зробити процес навчання більш ефективним. Експерти мовної школи https://priority-school.com/ukr діляться правилами, які допоможуть звикнути до швидкості іспанської мови.

Чому іспанці «тараторять», і як звикнути до такої швидкості мови?

Мовною особливістю жителів іспаномовних країн є висока швидкість мови. Ті слухачі, хто вперше приходять на курси іспанської мови і чують іспанські діалоги, відчувають дивне почуття. Їм здається, що говорять люди поспішають, як ніби побоюються, що їх переб'ють. Але справа зовсім не в страху бути перерваними. Просто у іспанців така манера спілкування. І тим, хто хоче освоїти мову, потрібно до неї звикнути.

На жаль, немає правил, які допомогли б легко прийняти високу швидкість мовлення. Але є вправи, що дозволяють вирішити цю проблему.

  • Пісні, відеоролики в інтернеті - ті інструменти, які дозволять вам натренувати слух і звикнути до того, як розмовляють іспанською мовою. Дивіться, слухайте. Поступово ви звикнете розділяти фрази на пропозиції, виділяючи важливі слова, вловлюючи думки.
  • Підпишіться на відеоканал на іспанською мовою з урахуванням власних інтересів. Беріть участь в дискусіях, висловлюйтеся з обговорюваних питань.
  • Читайте по-іспанськи вголос, збільшуючи кожен день швидкість. Копіюйте манеру мови носіїв. Якщо практикуватися кожен день, швидко звикаєш до швидкості відтворення мови в Іспанії. Займайтеся відпрацюванням мови не менше двох годин на день крім регулярних занять в школі. Дуже швидко ви зможете позбутися відчуття, що іспанська мова звучить дивно.
  • Намагайтеся прослухати один і той же текст 3-4 рази. Нехай це буде 2-хвилинний діалог. Розділіть його на відрізки і переписуйте за словами. Ця вправа - хороший тренінг для мозку, який навчиться розрізняти всі частини мови.
  • Слухаючи мову, не намагайтеся перевести кожне слово. Знаходьте основну думку всього пропозиції. Така практика називається концентрованим перекладом.
  • Постарайтеся знайти іспаномовного співрозмовника. Регулярне спілкування з живим носієм дозволить чути мову, відточувати власні мовні навички.

Експерти жартують, що найбільші труднощі у вивченні іспанської мови - це перестати цікавитися, чому він звучить так швидко. А якщо серйозно, то скористайтеся порадами, запропонованими вище, і це питання відпаде сам собою.