У сучасному світі знання іноземних мов стало необхідністю. Ось чому ми - englishprime.ua вирішили створити цей курс. Онлайн - курс англійської мови від englishprime.ua призначений для людей, які вже мають деякі досягнення в цій галузі. Створюючи уроки, ми керуємось багаторічним досвідом викладання, заснованим на навчанні людей будь-якого віку, від маленьких дітей до дорослих. Ми сподіваємось, що школа англійської мови дозволить іншим розвинути їх пристрасть до навчання і виявиться корисною в повсякденному житті.

Ми викладаємо англійську мову протягом багатьох років, допомагаючи більш мільйонам людей поліпшити свої мовні навички, включаючи читання, письмо, аудіювання та говоріння.

Звертаємо вашу увагу, що реєстрація на курси в 2020/2021 навчальному році почалася. Замовте безкоштовну консультацію щоб знайти курс, який відповідає вашим потребам. Поточні студенти просять зв'язатися з відділом обслуговування клієнтів.

Ми вчимо як дітей, так і дорослих

Ви можете вивчати англійську в одній з наших мовних шкіл або будинку за допомогою онлайн-матеріалів. Ви можете перевірити свої успіхи, здавши іспит у нас, міжнародно визнаний тест для оцінки рівня володіння англійською мовою.

  • Ми допоможемо прискорити процес навчання вашої дитини, зміцнити його впевненість у собі і підготувати його до іспитів.
  • Наш широкий спектр курсів англійської мови та іспитів для дорослих буде корисний під час навчання, допоможе вам жити і вчитися за кордоном, а також розширить ваші кар'єрні можливості.

Англійська стала міжнародною мовою

Завдяки прогресивному процесу глобалізації, свідками якого ми є і в якому беремо участь. Ця мова пов'язаний з багатьма сферами людської діяльності, в основному з професійною сферою. Всі люди з амбіціями повинні оволодіти ним як усно, так і письмово. Щоб досягти цієї мети, потрібно спочатку усвідомити труднощі, які можуть виникнути.

Спільним знаменником більшості з цих проблем є відсутність мотивації, яку необхідно подолати, щоб почати або продовжити навчання. Незадовільний прогрес в освіті найчастіше відбувається не через брак здібностей, пам'яті, низького рівня інтелекту, а через дефіцит сміливості і впевненості в собі. У той же час варто усвідомити, що не існує єдиного універсального рецепту успіху - чудесного методу, завдяки якому кожна людина швидко і без зусиль опановує складним мистецтвом використання іноземної мови.