Головними ворогами будь-якого автомобільного кузова є сонячний ультрафіолет, вода у вигляді дощу і снігу, а також хімічний і механічний вплив. Вказані фактори призводять до погіршення яскравості емалі і її тьмяності, відколів, подряпин, корозії металів. Сьогодні нано кераміка – один з найбільш надійних способів захисту кузова автомобіля від зовнішніх впливів. Сучасне керамічне покриття дозволяє не тільки зробити оболонку кузова більш стійкою до корозії, іржі, відколів і подряпин, а й додасть лакофарбовій поверхні ідеальну гладкість із специфічним дзеркальним блиском.

Лідером на ринку серед продаж нано продукції є інтернет-магазин «НаноМаркет», в якому ви зможете підібрати керамічне покриття, найкраще для себе і свого авто.

Особливості нано кераміки

Що таке нано кераміка для авто, знає далеко не кожен автомобіліст. Зазвичай автолюбителі користуються звичайними поліролями, однак вони настільки не надійні й не захищають кузов машини від появи дрібних подряпин, в порівнянні з керамічним покриттям. Суть технології керамічного полірування полягає в тому, що в процесі нанесення на поверхню кузова нано кераміки, речовина покриття на молекулярному рівні вступає у взаємодію з лакофарбовою поверхнею кузова, глибоко проникаючи в її пори.

Переваги нано кераміки

Нано покриття для автомобіля – засіб, який проник у широкі маси відносно недавно. Однак за час свого існування цей засіб уже встиг набрати популярність серед автолюбителів. Нано покриття автомобіля володіє значними перевагами серед інших способів зміцнення поверхні кузова і дає автомобілістам велику кількість плюсів:

1.  Зміцнює лакофарбове покриття в декілька разів. Взаємодія керамічного шару з фарбою автомобіля сприяє підвищенню твердості фарби, іншими словами шар фарби за рахунок кераміки стає набагато міцніше. Ці фактори забезпечують кузову автомобіля надійний захист від зовнішніх подразників.

2.  Посилює кольорову насиченість і контрастність кольору автомобіля. Колір автомобіля стає значно яскравішим. Крім того, нано покриття володіє дзеркальним ефектом. Ідеально гладка блискуча поверхня кузова завжди буде додавати автомобілю елегантності і охайності. Додаткове захисне покриття кузова захистить його емаль від передчасного вигорання і тьмяності.

3.  Економія часу на миття авто. Хімічні речовини, які містяться в нано кераміці, володіють сильним водовідштовхувальним ефектом. Автомобіль не доведеться мити на автомийці часто, при цьому вийде зекономити кошти.

4. Довгостроковий захист. Хімічний склад нано кераміки для авто забезпечує кузову і його лакофарбовому покриттю додаткову і довгострокову міцність. Достатньо зробити покриття нано керамікою вашого автомобіля всього один раз, щоб впевнитися в якості захисної мікроплівки, стійкої до невеликих подряпин і дорожнього піску, а також до дії на кузов хімічних миючих засобів, високих і низьких температур, ультрафіолету, корозії від контакту з вологою і кислоти, яка міститься в атмосфері. В середньому нано покриття автомобіля не втрачає своїх первинних властивостей протягом мінімум 1 року.

5. Доступна вартість обробки нано керамікою. Не дивлячись на очевидні плюси нано покриття кузова, технологія нано керамики обійдеться відносно недорого.