Автострахування від Перша страхова - послуга, яка надається власнику машини, який має підписати договір з компанією, якій буде сплачувати визначену суму за страхове обслуговування. Компанія, що надає страхування, зі свого боку гарантує взяти на себе відповідальність у випадку страхового випадку та компенсувати частково або повністю нанесені збитки автовласнику або третій особі, причетній до ситуації.

Види автострахувань у Перша страхова

Найбільш відомі види автострахувань:

  • ОСАГО;
  • Зелена карта;
  • КАСКО;
  • ДГО.

Перелічені види автострахувань можуть бути обов'язковими (ОСАГО) або ні, ціни на них встановлені та контролюються державою. Вартість послуг з іншим автострахувальними полісами буде залежати від оціночної вартості авто,  стажу водія та страхувальної історії водія (колишнім винуватцям аварій або платникам за порушення ПДР може бути запропонована більш дорога вартість полісу).

Обов'язковий поліс ОСАГО

Цей тип страхування є обов'язковим для всіх автовласників. Інша назва такого документу – поліс автоцивільної відповідальності, спрощено автоцивілка. За умовами цього договору страхова компанія зобов’язується виплатити компенсацію стороннім учасникам аварії, якщо клієнт став винуватцем ДТП.

Зелена карта: коли, для кого, як?

У країнах СНД та в 47 країнах ЄС діє система автострахування «Зелена Карта». Вона подібна ОСАГО, але спрямована на міжнародний рівень. Такий тип страхування потрібен тим, хто виїздить за кордон особистим транспортом.

КАСКО – що це та в чому відмінність?

КАСКО - автострахування, яке надає захист автомобілю застрахованої особи. Умови полісу діють в таких ситуаціях, як ДТП, стихійні лиха, пошкодження та викрадення. У разі розгляду страхової ситуації, компанія має сплатити вартість ремонтних робіт або надати компенсацію за умовами договору.

Поліс ДГВ – особливості та випадки, коли треба?

ДГВ - це страховий поліс, що розширює страхову вартість по ОСАГО, якщо його недостатньо для компенсації збитків. Поліс ОСАЦВ має рівень виплат. Якщо щабель будо перевищено, то винуватець ДТП зобов’язаний відшкодувати суму компенсацій зі своєї кишені. При оформлені ДГВ, кошти можна буде одержати з «запасу», за умовами полісу. Оформлювати ДГВ чи ні автовласник вирішує на свій розсуд. Це додаткове страхування, яке може не знадобитись, але якщо воно є, то рівень безпеки в разі форс-мажору зростає.