На початку поточного місяця на ринку гемблинга одночасно з'явилися два крутих ігрових автомата: продовження відіслати Ріактунз і нова гра Дикий Ходак. Їх виробництвом займалися компанії Плей Ен Гоу і Прагматик Плей відповідно. Кожна з фірм поклала великі надії на те, що їх вийшов емулятор стане хітом. І дійсно, у цих ігрових апаратів є всі дані для того, щоб стати улюбленцями у гравців. Однак однорукий бандит, який був створений студією Pragmatic Play має все-таки трохи більше шансів знайти величезну популярність серед представників гемблінг спільноти. Розповімо чому саме.

Особливості онлайн ігри

Перш за все це - це яскравий і дуже атмосферне сюжет. Крутя барабани на ігрових автоматах на гроші https://playcasino.com.ua/igrovi-avtomaty-na-groschi , користувач буквально переноситися в віртуальний світ, в якому настав апокаліпсис і існує безліч смертельних небезпек. Фахівці здорово попрацювали над графікою і дизайном даного відіслати, та так, що дійсно можна злякатися. Адже на ігровому екрані зустрічаються зомбі, один з таких (дикий) постійно переслідує гемблера, поки той буде запускати обертання (виконує роль так званого Вайлда).

Що стосується ключових переваг цього онлайн-слота, вони полягають в наступних характеристиках: високі показники віддачі в грі (дев'яносто шість цілих п'ятдесят п'ять сотих відсотка), велика дисперсія. Автомат складається з п'яти барабанів і двадцяти п'яти активних ліній для виплат. Додаткових бонусних раундів не передбачено, як і множника. Зате є режим безкоштовних обертань (іншими словами фріспінов) і бонус-символи - Скаттер і дикий знак.

Чому слот приваблює гравців?

Любителі ігрових апаратів з високою волатильністю будуть в захваті. Як і ті, хто вважає за краще розважатися на «видовищних слотах»: на екрані можна побачити нутрощі, які стирчать з тіла мерців - основних персонажів.

Однією з головних особливостей Wild Walker є те, що тут встановлений дикий барабан, і він може пересуватися між іншими барабанами, протягом кожного обертання.

Якщо гравець активує режим безкоштовних обертань, то перед ним виникне три додаткових вайлд барабана, їх можна буде активувати за допомогою бонус-символу.

Всупереч своєму темному дизайну і такий же тематиці, дану гру можна сміливо назвати приємною, так як вона помітно відрізняється від інших симуляторів на сучасному ринку (ігор з механікою Мегавейс, або інших, кластерних відеослотів і т.д.).