У житті практично всіх самотніх жінок рано чи пізно настає момент, коли стає зрозуміло, що хочеться заміж. Навіть якщо до цього дня не виникало і думки про створення сім'ї і серйозні стосунки, а білі весільні наряди і купа гостей за столом раніше хіба що могли тільки приснитися. Однак в один прекрасний день про постійну, надійну опору в особі люблячого чоловіка і затишному сімейному вогнищі починають мріяти навіть найбільш прагматичні особи. Рідко можна зустріти дівчину або одиноку жінку, у якої заява подруги про те, що та шукає чоловіка, викликало б здивування. Винятки, звичайно, бувають. Це тип жінок, які вважають за краще сім'ї кар'єру і незалежність, подорожі, свободу і самостійність.

Як же бути, якщо ви, нарешті, усвідомили, що ваше повсякденне життя стає блідим і нестерпним без люблячого і улюбленого вами чоловіка, того, який знаходився б поруч з вами постійно, а не час від часу? З чого почати пошуки в Чернівцях? Знакомства с иностранцами на GoldenBrides.com.ua можуть стати хорошим стартом для тих, хто мріє створити міцні сімейні відносини, в фундаменті яких закладена не тільки любов і взаємоповага, а й впевненість у своєму завтрашньому дні і майбутньому своїх дітей. Якщо ви зібралися зв'язати свою долю з іноземним громадянином, постарайтеся познайомитися один з одним якомога краще, з'ясувавши максимум деталей, пов'язаних з його родиною, роботою, положенням в суспільстві, інтересами, звичками і так далі.

Було б не зайвим обговорити зі своїм обранцем заздалегідь деталі вашого шлюбного контракту - документа, який визнаний нормою в західноєвропейських або північноамериканських державах. Наприклад, в числі інших першорядних пунктів, вирішити питання, з ким залишаться жити ваші спільні діти в разі розірвання шлюбу. Це важливо, тому що в інших країнах законодавством може бути не передбачена звична для нас норма сімейного права, згідно з якою суд неодмінно стає на бік матері, якщо постає питання про подальшу долю і місцеперебування дітей.