Смерть людини являється великою трагедією не лише для її родичів, але й для близьких людей. Окрім раптово звалившихся на людей негативних емоцій, у стресовому стані необхідно вирішувати величезну кількість організаційних питань, що, погодьтеся, є досить складним. Ось чому так важливо мати в цей час підтримку та плече людини, котра як ніхто інший зможе проникнутися вашою ситуацією та в разі необхідності надати вам посильну допомогу.

Що уже говорити про сьогодення та ситуацію, котра у в прямому сенсі цього слова сколихнула увесь світ. Так, ви все вірно зрозуміли, зараз мова йтиме саме про пандемію Covid-19. Раптом рідна та близька вам людина постраждала від цієї підступної хвороби, ні в якому разі не потрібно довіряти процес підготовки до поховання та прощання із померлим, першій ліпшій організації, котра позиціонує себе як професіонала у сфері ритуальних послуг.

Куди саме можна звернутися та де шукати допомоги?

Коронавірусна пандемія внесла зміни не лише в наше з вами буденне життя, проникнувши в кожну сферу діяльності людини, але й в сучасні ритуальні послуги, зокрема це стосується людей, котрі померли від коронавірусу. Так, наприклад, серед основних особливостей поховання померлих наступні:

  • похорон проходить у закритій труні зі скляною кришкою;
  • затверджено спеціальні правила проведення поховання померлих від ковід-19 людей;
  • також є відповідні поради рідним та близьким.

Якщо раптом вашу сім'ю наздогнало горе та буденне розмірене життя було порушено непоправною втратою, смертю близької людини, пам'ятайте: ні в якому разі не намагайтеся вирішувати щось самостійно й тим більше готуватися до поховання своїми силами. Враховуючи ваш нелегкий стан та величезну кількість негативних емоцій що нахлинули на вас в один час, краще всього звернутися до послуг похоронного бюро ГРААЛЬ, що надає ритуальні послуги в коронавірус.

Для того аби ближче ознайомитися зі специфікою роботи похоронного бюро запрошуємо вас відвідати офіційний інтернет-сайт ГРААЛЬ, котрий знаходиться за наступним посиланням – ritual24.kiev.ua. Тут також більш детально можна ознайомитися з новими правилами та стандартами поховання людей в карантин. Крім того тут є поради родичам людей, котрі померли від коронавірусу. Аби уточнити хід підготування та всі нюанси, зателефонуйте співробітникам бюро по одному із номерів телефонів: +38(067) 500-40-44 або +38(073) 500-40-44.

Переваги похоронного бюро ГРААЛЬ

Серед основних переваг, котрі виділяють міське похоронне бюро варто відзначити ряд наступних:

  • доступний в наявності великий асортимент ритуального товару;
  • доступні демократичні ціни, котрі досить довго зберігаються на конкурентному рівні;
  • в асортименті товару завжди відбувається поповнення;
  • товар, який можна знайти в каталозі, завжди є у доступі на складі;
  • можливість цілодобового замовлення ритуальних товарів через сайт;
  • цілодобове й абсолютно безкоштовне консультування та відповіді на питання, котрі цікавлять клієнтів.

Заздалегідь хочемо також відзначити, що кінцева вартість поховання та кремації людини, котра померла в результаті коронавірусу, буде вища на 20-30% від стандартної вартості. Це відбувається тому, що потрібні додаткові кошти на дезінфекцію транспорту для ритуального перевезення та наявність спеціальних костюмів для організаторів поховання.