Харчова промисловість, така як, наприклад, кондитерська, вимагає щоденного швидкого виробництва. Щодня по залах проходять тисячі продуктів, які упаковуються й вирушають в магазини.

Така діяльність вимагає ефективного внутрішнього транспорту, яким є стрічкові конвеєри. На ринку доступні різні типи, і не усі вони відповідають вимогам, що пред'являються до роботи з харчовими продуктами. Якщо вам потрібна транспортерна стрічка для харчової промисловості, зверніться до Торгово-ремонтного підприємства «ТАРГЕТ». В асортименті компанії представлені:

- гумовотканинні харчові стрічки;
- з полівінілхлориду;
- штучного фетру;
-
 поліуретану;
- силіконової гуми.

Переваги конвеєрних стрічок для харчових продуктів

Існують різні типи машин для внутрішнього транспортування продуктів перероблювання. До них відносяться:
- горизонтальні конвеєри (найчастіше використовувані для сипких продуктів, таких як картопля фрі);
- та вібраційні конвеєри, які особливо популярні на підприємствах, де транспортуються фрукти й овочі.
Проте найбільш поширеними конвеєрами залишаються стрічкові конвеєри.

Вони отримали визнання клієнтів в основному з-за низької вартості. Стрічкові конвеєри - найдешевші машини цього типу, та їх установка також не є особливо складним процесом. Ще одна перевага стрічкових пристроїв - це кут нахилу - ви можете настроїти його під свої потреби. У вібраційних конвеєрів нахил не повинен перевищувати десяти відсотків.Транспортери також пропонують різні рівні швидкості. Швидкий темп роботи - не завжди краще рішення. В деяких випадках купівля повільнішого конвеєра дозволить вам одночасно транспортувати продукти й сушити їх, доки вони лежать на стрічці.

На що слід звернути увагу

Купуючи харчові конвеєри для свого виробництва, варто звернути особливу увагу на надійність виробника. Оскільки продукція, що транспортується, має з часом бути доставлена до столів споживачів, дотримання відповідних санітарних норм є обов'язковою умовою. Авторитетний виробник конвеєрів зазвичай публікує інформацію про дотримані стандарти на веб-сайті своєї компанії.

Також варто перевірити думки покупців про придбані конвеєрні стрічки, щоб бути упевненим, що устаткування, що придбавалося вами, не завдасть шкоди споживачам або вашому бізнесу.

Спеціальні конвеєрні стрічки для харчових продуктів з ретельно розробленим покриттям - хороший вибір. Вони дозволяють легко очищати поверхню стрічок (навіть якщо ви регулярно перевозите липкі продукти), забезпечуючи стерильне транспортування, вільне від бактерій.