Сьогодні без спецтехніки не може обійтись жодне виробництво. Спецтехнікою називають машини та механізми, котрі допомагають виконати вузькопрофільні види робіт. 

Спецтехніку можна умовно поділити на кілька видів:

  • будівелька техніка;
  • вантажна техніка;
  • будівельно-дорожня техніка;
  • збиральна техніка;
  • сільгосптехніка ,тощо.  

Різновидів важкої спецтехніки дуже багато. До вибору такої техніки треба підходити з усією відповідальністю. 

Ціна на спецтехніку дуже велика. Тому більш вигідно скористатись прокатом спецтехніки. Компанія Express Tehbud пропонує оренду важкої техніки в києві. 

Сьогодні оренда спецтехніки в києві користується великим попитом серед сучасного населення. Завдяки оренді спецтехніки, ви зможете зекономити свої гроші та при мінімальних затратах виконати усі необхідні роботи. 

Основні переваги проката спецтехніки:

  • економія коштів;
  • відсутність питань з технічним обслуговуванням та ремонтом;
  • не треба шукати кваліфікованого фахівця для управління спецтехнікою;
  • не потрібно організовувати місце зберігання для техніки.

Орендувати важку техніку можуть приватні особи та організації будь-якої спеціалізації. 

Сайти з оренди спецтехніки надають безліч можливостей для споживача. Скористатись послугами компанії ви зможете у будь-який зручний для вас час. Кваліфіковані спеціалісти відповістимуть на всі ваші запитання, коректно сформують замовлення, підберуть спецтехніку, котра буде повністю відповідати усім вашим потребам. 

Усі агрегати знаходяться повністю в справному стані, сертифіковані та підкріплені гарантіями. 

Ви зможете орендувати спецтехніку окремо або ж з кваліфікованим робітником, котрий має великий досвід роботи у цій сфері. Робітники виконають усі необхідні маніпуляції чітко та оперативно. 

Що стосується ціни, то цінова політика на оренду спецтехніки дуже лояльна. Як правило, ціна встановлюється в індивідуальному порядку з кожним клієнтом. На формування ціни впливають безліч додаткових показників. 

Екскаватори різних видів, катки, дорожні фрези, бульдозери, фронтальні навантажувачі − всю цю та ще багато різноманітної техніки ви зможете взяти в оренду на дуже вигідних умовах. 

До деякої спецтехніки можна встановити додаткове навісне обладнання, котре допоможе розширити функціональні властивості агрегату. Завдяки таким маніпуляціям, ви зможете використовувати одну одиницю техніки для різноманітних робіт.