Вибір міжкімнатних дверей залежить від умов приміщення. У ванних кімнатах повинні бути двері, що забезпечують вентиляцію, а в кухні - стійкими до вологи та високої температури. Також варто знати вимоги, яким повинні відповідати міжкімнатні двері в спальню- як саму приватну кімнату в будинку.

Які міжкімнатні двері вибрати в спальню?

Шукаючи двері в спальню на сайті https://albero.com.ua/shop/doors/category/mizhkimnatni_16, перш за все, слід перевірити, які двері вам потрібні: ліві чи праві. Різниця в тому, що:

  • Праві двері мають петлі на правій стороні, коли ви відкриваєте їх до себе зі спальні. Однак, якщо вам доведеться відкривати їх у зворотньому напрямку, ви побачите петлі зліва;
  • Ліві двері мають петлі зліва, коли ви відкриваєте їх до себе. Але коли ви стоїте з іншого боку та маєте їх штовхнути, ви бачите петлі праворуч.

Традиційні, розсувні або відкидні двері

1. Традиційні двері - це найбільш часто вибрані квартирні двері, тобто зі стулкою, встановленою в шарнірній рамі. Вони елегантні, стабільні та - залежно від моделі - доступні. Традиційні двері - не єдине рішення, яке ви можете собі дозволити в спальні. Якщо в зоні дії крила є предмети, які займають багато місця, варто розглянути вибір розсувних або відкидних дверей.

2. Розсувні двері настільки ж елегантні, як і традиційні. Вони тихі, бо не тріщать, коли закриті або на протязі. Вибравши це рішення, ви не вдаритеся по ручці, або по сусідньому дзеркалу, а також зможете розміщувати меблі в місцях, які раніше були порожні через рух традиційного дверного полотна. Розсувні двері також є хорошим рішенням для спальні інваліда. Відкривати та закривати їх набагато простіше і вимагає менше енергії.

3. Сучасні відкидні двері також зручні у використанні. У перших панелі з'єднані між собою за допомогою невеликих петель, тоді як другі прикріплені безпосередньо до планок - кожна панель окремо. Відкидні двері доступніші за попередні моделі та привабливі для дітей - вони найкраще працюватимуть в дитячій спальні.

Вибираючи міжкімнатні двері, не забувайте про їх призначення. Спальня - поруч із ванною - найзатишніша кімната в будинку. Ви не обов'язково повинні показувати їх усім гостям, тому засклені двері стануть хорошим вибором лише в особливих ситуаціях. Хорошою ідеєю є використання матового або пісочного скла, оскільки воно дозволяє бачити лише обриси людей та предметів всередині спальні.