Для прокладки силових ліній і ліній управління використовується кабельна продукція різних типів, їх назви збігаються з призначенням. Контрольний кабель призначений для підключення засобів автоматизації, датчиків, ланцюгів управління і подібних. Нерідко електромонтерам доводиться підключати з їх допомогою і силові, але не надто потужні прилади для тимчасової експлуатації і в аварійній ситуації, для збільшення максимально допустимого струму навантаження скручуючи жили між собою і рівномірно розподіляючи їх по числу фаз або полюсів електроживлення мережі.

Найпоширеніші у використанні розміри контрольного кабелю КВВГ, найчастіше таких перетинів:

кввг 14х15;

кввг 5х1. 5;

кввг 5х10;

кввг 7х1;

кввг 3х2 5;

кввг 4х1 5;

Розшифровується абревіатура КВВГ наступним чином:

К - кабель контрольний;

В - внутрішня ізоляція з полівінілхлоридного пластифікату;

В - означає що зовнішня ізоляція теж з ПВХ;

Г - гнучкий, клас жили I, чим менше цифра (ближче до I) в класі гнучкості, тим більш гнучкий провідник ми отримуємо.

Конструкція жил така: центральна жила, навколо неї перший ряд, другий ряд і так далі. Жили свити уздовж кабелю на зразок спіралі. При цьому рахункова пара присутня в кожному ряду, в будь-якої версії КВВГ має ізоляцію червоного і синього кольорів.

Рахункова пара потрібна для правильного визначення кінців, звітом від неї в ту чи іншу сторону. Це дуже зручно при монтажі електрообладнання, коли кабель вже прокладений, а його кінці далеко один від одного настільки, що продзвонити відповідність не представляється можливим без застосування додаткових технічних засобів.

Кабель КВВГ можна використовувати в установках 660 Вольт і 100 Гц частотою змінної напруги. Максимальна напруга установок постійного струму - 1000 В. Випробування провідника проводять при 2500 В. КВВГ можна вводити в експлуатацію при температурах навколишнього середовища від -50 до +50 градусів Цельсія. Гранично допустима температура становить -70 градусів Цельсія.

При необхідності створення нерухомого підключення апаратів і електроприладів, збірки елетророзподільчих пристрїв, в умовах підвищеної агресивності середовища, а також, в зонах підвищеної пожежонебезпеки, з підвищеними вимогами до димовиділення, в разі горіння і захистом кабелю від зовнішніх використовується контрольний кабель КВВГнгд, який, що не поширює горіння при укладанні в пучках по категорії А, має знижений димоутворення і малу токсичність виділяються газів.

Для того щоб отримати більш детальну інформацію по кабелю КВВГ, оформити замовлення, отримати консультацію фахівця, Ви можете з сайту Запорізького заводу кабельної продукції МПКА відправити заявку на передзвон. Або ж зв'язатися з нами за контактами вказаними нижче.

КОНТАКТИ

м.Запоріжжя, вул. Новобудов, 3

e-mail: [email protected]

тел: (061) 220-15-00;

тел: (098) 441-15-41