Якщо ви давно хотіли вартий уваги кальян купити та шукали бюджетні установки в цікавому виконанні та яскравих кольорах, саме час звернути увагу на так мегапопулярну зараз серію Junior від Nube Unique, що встигла увійти в список кращих бюджетних кальянів-палиць виготовлених з нержавіючої сталі. До речі, якщо брати шорт-лист кращих установок минулого року за версією інтернет-магазину Smoke Gadgets, то апарати зайняли тут своє почесне шосте місце.

Основні характеристики установок Nube Junior

Головним секретом такого запаморочливого успіху, що здобула лінійка, звичайно ж рахується її висока якість. Попри те, що кальяни відносять до бюджетного сегменту, все ж не варто завчасно списувати їх з рахунку. Чому саме? Все досить просто: зазначені кальяни виготовлено за аналогічними технологіями та з використанням таких же матеріалів, що й більш дороговартісні серії цього бренду. Зокрема, мова зараз йде про нержавіючу сталь AISI 321, наближену до класичної тягу та абсолютно легкий продув.

Серед переваг кальяну також знаходяться його розміри. Так, наприклад, висота установки всього 50 сантиметрів. Це у свою чергу дозволяє кальяну не лише бути відмінним для домашнього використання, але й для того аби брати його із собою в подорож. Крім того, така установка стане гармонічним доповненням будь-якого закладу.

Яскрава кольорова гама – те, що треба

Установка Nube Junior в новому й цікавому Black Style з силіконовою накладкою чорного кольору – варіант, котрий залишиться актуальним та цікавим у всі часи. До речі, назва самої моделі тут нанесена спеціальним шрифтом графіті, що 100% робить традиційний дизайн кальяну-палиці в рази сучаснішим та ще більш стильним.

Крім того, відзначилися чаші бренду й наявністю крутої накладки біля основи чаші. В Nube Junior її сім кольорів – це дійсно щось. Ті, кому доводилось бачити та користуватися чашами, підтвердить, що вони дійсно надзвичайні. Зокрема, лінійку гармонійно наповнює гамма із кольорів:

  • бузкового;
  • синього;
  • рожевого;
  • помаранчевого;
  • жовтого;
  • білого;
  • червоного.

Детально ознайомившись із даними установками, спеціалісти одноголосно пророкують Nube Junior чудове майбутнє. Адже їй характерні відмінна якість, трендовий дизайн, ну а кальян ціна так взагалі приємно вразить кожного поціновувача кальянів.