Гідробокс- душові бокси


Гідромасажні бокси в даний час користуються досить великим попитом. Вони доставлять масу задоволень своєму власникові. У цій статті будуть розкриті всі питання щодо того, як вибрати недорогий гидробокс, який буде відповідати всім потребам покупця. Ще ми поговоримо про технічні можливості, запропонованих в наповненні кабіни.

Форма і розміри боксу

Попередньо розрахувавши площу ванної кімнати з урахуванням розстановки всієї сантехніки,
ви зможете відразу визначитися з можливими моделями гідробокс. Слід також враховувати, що при установці гідромасажного боксу між ним і бічною стіною ванної кімнати має бути вільний простір 50 см.

Компактна кутова модель, наприклад, 90х90 см і 100х100 см, підійде для невеликої ванної кімнати. Вона дозволить повноцінно приймати душ в комплексі з масажем. Для більш просторого приміщення хорошим варіантом стане інша модель - прямокутна

Піддон має певні особливості. Душовою бокс недорого з глибоким піддоном 50 см може придбати кожен. Це практично міні-ванна, відмінний вибір для любителів поніжитися в гарячій воді. Для людей похилого віку більше підійде низький піддон з глибиною 10-30 см.

Двері та бокові стінки

Двері можуть бути орними або розсувними, одна або дві. Для невеликої ванної кімнати підійде модель з розсувними дверима, а якщо площа дозволяє, то орні. Найкраще, якщо вони будуть виготовлені з ударостійкого скла товщиною 3-6 мм.

Додаткові функції

Далі слід визначитися з додатковими функціями вашої майбутньої гідромасажної кабіни. Зараз можна якісний гідромасажний бокс купити з наявністю найрізноманітніших функцій: підсвічування, дозатори для рідкого мила і шампунів, радіо, ароматерапія, регулювання температури пари і багато іншого. Вибір тільки за вами.

Де купити гідробокс

Якщо вам потрібно купити в Києві - Україна гидробокс, то краще за все відмовитися від покупки у неперевіреного виробника, а віддати перевагу відомим фірмам. Можна придбати гідромасажні бокси Veronis з безкоштовною доставкою. Гідробокс цього, а також багатьох інших відомих виробників, ви можете купити в інтернет-магазині «Сантехдом Київ». У цьому магазині не тільки низька ціна на душові бокси, але і є можливість купити гидробокс в кредит. Доставка по Україні проводиться в найкоротші терміни. Замовляючи продукцію у магазині, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте якісний гидробокс, який прослужить вам довгі роки.