Телефон є абсолютно у кожної людини, тому питання з вибором оператора і пошуком оптимального тарифного плану завжди актуальне. Якщо аналізувати існуючих операторів в Україні, то одним їх кращих вважається зв'язок, який надає компанія Vodafone. Понад 700 млн абонентів цього оператора обслуговуються в 25 країнах світу і близько 20 в Україні.

Причина такої популярності - це висока якість послуг, що надаються, прагнення на модернізацію і впровадження новітніх технологій, таких як 3G і 4G. Багато користувачів вибирають Vodafone через те, що тарифи оператора дозволяють вигідно і без зайвих витрат спілкуватися з родичами за межами України або перебуваючи в роумінгу. Для кого-то привабливими є тарифи всередині країни, які дають безлим в мережі і велику кількість мегабайт для користування мобільним інтернетом.

Які б причини не привели людей до Vodafone їх об'єднує одне - для користування тарифом потрібно поповнювати рахунок, а зробити це можна за допомогою послуг сайту https://www.ipay.ua/ua/bills/popolnit-schet-vodafone-cherez-internet .

Які є варіанти

Сьогодні вже складно знайти карту, якою поповнювали рахунок. Більше не треба прати покриття щоб побачити секретну комбінацію і набрати її на девайсі. Немає необхідності йти в центр обслуговування громадян і чекати черги в касі. Найбільш простий і ефективний спосіб поповнити рахунок Водафон (МТС) - поповнення на порталі iPay.ua.

Для поповнення рахунку на даному ресурсі потрібно:

  1. Ввести свій мобільний номер телефону.

  2. Вказати суму поповнення.

  3. Ввести дані карти.

Платіж проводитися дуже швидко і через 1-2 хвилини на телефоні висвітиться повідомлення, яке сповістить про зарахування коштів. Щоб отримати квитанцію про оплату, досить ввести електронну адресу, куди прийде файл-чек.

Чи всі можуть скористатися послугами сервісу

Поповнювати рахунок на даному сайті можуть всі користувачі і власники карт Visa і MasterCard. Проведені платежі на сайті захищені, а дані, що вводяться конфіденційні і не піддаються розголошенню. Для забезпечення надійності та безпеки на ресурсі працюють захисні протоколи і антіфрод.

Для більш комфортної роботи і користування всіма можливостями сайту краще зареєструватися на ньому і проводити операції через особистий кабінет. Це дозволить:

  • брати участь в програмах лояльності та знижки;

  • автоматичне зберігання раніше введених даних;

  • історія поповнень.

Скільки доведеться заплатити за використання сайту

Очевидно, що, поповнюючи мобільний номер Водафон потрібно буде заплатити невелику суму комісії, яка буде залежати від суми поповнення. В якості компенсації iPay.ua пропонує бонусну систему за кожен вироблений платіж, тому у користування сайтів дуже багато переваг.