Бруківку для доріг люди використовують не одне століття. В наш час попит на тротуарну плитку (бруківку) постійно збільшується. Якісне вкладання бруківки Тернопіль пропонує населенню компанія «Брук-Буд». Бетонні вироби, виготовлені на підприємстві, дозволяють створювати естетично привабливі дизайнерські проекти на вулицях міста, у парках, на території приватних будинків.

Професійна робота з тротуарною плиткою

Довіряти роботу з бетонними виробами треба професіоналам. Переваги покриття можна оцінити лише за умови вкладання бруківки Тернопіль з дотриманням технології. Майстри компанії «Брук-Буд» мають великий досвід у створенні якісного покриття на різних об’єктах. Ознайомитися з фото приватних дворів, терас закладів харчування, паркових зон, де укладання бруківки Тернопіль здійснювалося спеціалістами підприємства, можна на його порталі. При виконанні робіт:

  • здійснюється планування відведення води;
  • ретельно обирається кут нахилу для водовідведення;
  • якісно здійснюється підготовка ґрунту(планування, створення вирівнювального шару з щебеню або гравію, правильне трамбування);
  • укладання бруківки Тернопіль здійснюється з обов’язковим обмеженням по краях якісним бордюром.

Естетично приваблива поверхня, створена з якісної бруківки підкреслює привабливість дизайну ландшафту. Спеціалісти підприємства надають клієнтам безкоштовні консультації щодо якості бетонних виробів та їх монтування.
Безкоштовно здійснюється зняття попередніх замірів на об’єкті.
Для вантажоперевезень використовується маніпулятор, який самостійно вивантажує будматеріали на об’єкті без додаткового залучення крану.

Принципи роботи підприємства

Компанією Брук буд виробництво різних видів бруківки, бордюрів, парапетів, огорож та інших бетонних виробів для жителів Тернополя та області ведеться з використанням традиційних, перевірених методів та сучасних технологій. Це дозволяє отримувати стабільні показники міцності продукції. Професіоналізм колективу підприємства підтверджують численні грамоти та відзнаки, якими відзначена робота підприємства.
Якість бетонних виробів підтверджують протоколи випробувань, що проводяться у лабораторії підприємства. Вся продукція проходить процедуру сертифікації. Споживачі залюбки купують бруківку компанії
«Брук-Буд», бо:

  • пропонується широкий вибір фігурних елементів мощення різної форми, розмірів, товщини, колірних рішень;
  • бруківка може мати гладку або рельєфну поверхню;
  • вироби безпечні в процесі експлуатації, бо мають ефект антиковзання;
  • тротуарна плитка стійка до дії вологи, зміни температури, інтенсивних навантажень.

Покриття з бетонної бруківки на протязі тривалого терміну експлуатації зберігають привабливий вигляд. Цінова політика компанії «Брук-Буд» відрізняється лояльністю, постійно діє дисконтна програма, клієнти отримують вигідні акційні пропозиції.